Dodaj do ulubionych

Agresywne 11-13 latki

17.06.21, 17:33
Byłam dzisiaj świadkiem takiej sytuacji, stałam pod galeria handlowa (paliłam) obok mnie na ławce siedziało kilka dziewczynek na oko nie miały więcej niż 13 lat dwie wyraźnie młodsze ok 11, było ich 7-8. Były tak wulgarne ze serio uszy mi usychały od tego co mówiły, siedziały z telefonami coś tam oglądały i komentowały ale dzi*ka *uj jej w dupe itp.
Obok nich przechodziły dwie dziewczynki w podobnym wieku I słyszały jak tamte się wyrażają i się na nie patrzyły, nic nie komentowały tylko patrzyły. Jedna z tych w większej grupie od razu zqczela do nich krzyczeć na uj się gapisz głupia lambadziaro itp. Tamte dziewczynki widać było że się przestraszyły i coś do siebie powiedziały i wtedy jedna z nich podeszła do nich i kopnela tak mocno ze ta dziewczynka upadła i zaczela płakać druga przestraszona stała nie widziała co robić a Tamte zaczęły się śmiać i odgrażać ze zara im zrobią coś gorszego .
Dziewczyny one to zrobiły niczym nie sprowokowane po prostu było ich więcej i były totalna patologia, nie przeszkadzało im.ze były w środku miasta, dużo ludzi NIC
Tutaj wkroczyłam ją zapytałam tej dziewczynki czy nic jej nie jest ona była tak przestraszona ze było mi jej zal, odeszłam z nimi na bok zadzwoniły po rodziców.
Do tamtych podeszłam a on do mnie żebym *pierdalala !!!! wstały z tych ławek i sobie poszły.
Do teraz jestem w szoku i aż mi zal tych wszystkich dzieci które spotkają takie "dzieci" na swojej drodze.
Czy Wasze dzieci potrafią się przed takimi sytuacjami obronić, jak się zachować? W sumie one biedne nie miały co zrobić jak do mnie dorosłej kobiety też nie miały żadnego respektu to aż strach dzieci puszczać gdzieś
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka