Dodaj do ulubionych

Jakie menu?

02.07.21, 05:18
W weekend przychodzi do mnie pare osob, w tym weganka i osoba na diecie keto. Moze macie pomysly na jakies przekaski jakie moglabym podac. Osoby nie bedace majace obostrzen jedza wszystko, wiec im nie bedzie przeszkadzac wege ani keto.
Bedziemy grac w gry, wiec zalezy mi raczej na przekaskach niz na daniach, do ktorych potrzebne sa talerze. Poniewaz nie mieszkam w PL, to nie sugerujcie prosze gotowych produktow.
Z gory dziekuje za fajne pomysly.
Obserwuj wątek
    • duola77 Re: Jakie menu? 02.07.21, 16:15
      pogodzić
      pieczone bakłazany , sery , inne warzywa , marchewki , seler naciowy pieczony , ( masz)
      papryka , pomidory , dipy rózne ,nie jest trudno
      keto jest tłuste , zrób dobra karkówkę
    • strumien_swiadomosci Re: Jakie menu? 02.07.21, 17:32
      Jadłam dzisiaj sałatkę z hummusu, komosy ryżowej, fety,.młodej soi (bób też by pasował) i odrobiny Ajwaru. Rewelacja. Jakby czymś zastąpić fetę to będzie wegańska.
      A jak nie, to hummus (możesz kupić kilka rodzajów) i warzywa w słupki. Może też jakaś pasta z oliwek.
    • crea.tura Re: Jakie menu? 03.07.21, 00:01
      Dla osoby na diecie keto klasyczna deska serów i wędlin, plus chrzan, ogórek małosolny i np marchewka i seler w słupki z dipem serowym, dziękuję, pozdrawiam, pozamiatanesmile
    • evee1 Re: Jakie menu? 05.07.21, 11:46
      Dzieki za sugestie. Nadmienie tylko, ze osoby, ktore sa na neto w celu utraty wagi niekoniecznie jedza tluste wink
      Ale, ale, zrobilam piersi kurczaka pieczone w torbie i w przyprawach z limonkami (zeby sie nie zesechl). Pieczone haloumi, salatke z avocado i zielonymo-czerwonymi dodatkami (cebula, papryka, troche groszku, szpinak i rukola). I jeszcze zrobilam falafel. Goscie sami przyniesli salatke weganska z salaty, kopru wloskiego i weganskiej fety. Nazarlismy sie po kokardy, kazdy w ramach swojej diety wink.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka