Dodaj do ulubionych

Wellman vs Kraśko

01.10.22, 20:45
Raz do roku odpalę śniadaniowke i zawsze wtedy coś się dzieje. Ostatnio Rogalska o mało nie straciła dłoni. Dziś ze zumieniem patrzyłam jak Wellman coś opętało i butowała Kraśke. Wyglądało jak upust długo skrywanej i głębokiej niechęci.
Pudel tym razem nie koloryzuje, było nieprzyjemnie, aż żal patrzeć. Zwracała się do niego per "Piotruś", przerywała a na sam koniec to wręcz kazała się już zatrzasnąć.
Oni mają jakieś swoje animozje?

www.pudelek.pl/internauci-krytykuja-dorote-wellman-po-rozmowie-z-piotrem-kraska-w-dzien-dobry-tvn-zenujace-ale-go-przeoraliscie-6818292966415200a
Obserwuj wątek
    • 35wcieniu Re: Wellman vs Kraśko 01.10.22, 21:27
      Czy mają animozje to nie wiem bo i skąd. Programu nie oglądałam ale te pytania które są zacytowane w artykule wydają mi się dość zasadne.
      Chociaż końcówka faktycznie osobliwa i nieprofesjonalna.
      • raczek47 Re: Wellman vs Kraśko 01.10.22, 21:52
        Nie oglądałam,ale Wellman nie trawię.
        Im robi się grubsza,tym jest bardziej chamska.
        Wyraźnie butą i agresją pokrywa kompleksy.
        • roks30 Re: Wellman vs Kraśko 01.10.22, 22:05
          Robi się starczo zasadnicza.
        • gaskama Re: Wellman vs Kraśko 01.10.22, 22:58
          Loj ... wszyscy kochają Wellman. Ja jej nie trawię. Widziałam ja w akcji w realu i absolutnie nie jest sympatyczną osoba. Jest chamska, gruba babą.
          • triss_merigold6 Re: Wellman vs Kraśko 01.10.22, 23:03
            Uff, jak dobrze, że to nie ja napisałam.
          • nenia1 Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 00:06
            gaskama napisała:

> Loj ... wszyscy kochają Wellman. Ja jej nie trawię. Widziałam ja w akcji w real
            > u i absolutnie nie jest sympatyczną osoba. Jest chamska, gruba babą.

A tak z ciekawości, co ma do chamstwa jej tusza?
            • gaskama Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 11:00
              Nic, występuje dodatkowo do chamstwa. Dlatego tam jest przecinek.
            • martini-n Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 12:17
              > > Loj ... wszyscy kochają Wellman. Ja jej nie trawię. Widziałam ja w akcji
              > w real
              > > u i absolutnie nie jest sympatyczną osoba. Jest chamska, gruba babą.
              >
              > A tak z ciekawości, co ma do chamstwa jej tusza?

Do chamstwa może nic, ale cały wizerunek zbudowała na byciu grubą i, nie wiedzieć czemu, zdaniem niektórych mądrą i fajną kobietą.
            • ichi51e Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 13:26
              ma to o tyle znaczenie ze jak ktoś jest wielki i gruby to sama masa może cię osaczać - małemu chudym ciężej.
            • mebloscianka_dziadka_franka Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 14:13
              Bo grube osoby stereotypowo uważane są za sympatyczne i dobrotliwe.
              • vessss Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 21:04
                Niejednokrotnie mówiła, że nie jest przymilną i chichoczącą grubaską, zabiegającą o sympatię.
        • taki-sobie-nick Re: Wellman vs Kraśko 01.10.22, 23:19
          To podobno zaburzenia hormonalne.

Mąż też pewnie je ma. tongue_out
      • black_magic_women Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 15:51
        35wcieniu napisał(a):

> Chociaż końcówka faktycznie osobliwa i nieprofesjonalna.
        >
        Może ktoś już napisał, ale na koniec programu miala wystąpić Eweliba Flinta, ale zabrakło dla niej czasu. Musiało być bardzo nieprzyjemnie w studiu.
        • black_magic_women Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 15:55
          Ewelina Flinta
    • silenta Re: Wellman vs Kraśko 01.10.22, 22:14
      Nie oglądałam więc się wypowiem - nie trawię tego nadętego bufona więc wrednie się cieszę, że ktoś go "przeorał" (wg tytułu). A teraz idę poczytać na Pudlu.
      • silenta Re: Wellman vs Kraśko 01.10.22, 22:25
        Przeczytałam i nie rozumiem oburzenia. Z opisu wynika, że była to realna rozmowa a nie lizanie się po jajkach. Kraśko nawywijał więc jeśli zgadza się na rozmowę to niech się zmierzy z trudnymi pytaniami i konsekwencjami. Ale czy on też jest jest oburzony czy tylko anonimowo komentujące osoby (zresztą to tylko część komentarzy)?
        • bene_gesserit Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 15:14
          Też nie oglądałam, i też nie rozumiem.
          Jeśli ma się tyle za uszami, co Kraśko, to nie powinno się oczekiwać głaskania po główce. Chyba, ze przed wywiadem umówili się właśnie na głaskanie, a potem odwalili numer.
          Prowadząca nie ma obowiązku lubić gościa, nie musi się jej podobać lista jego wykroczeń.

(Welman nie znoszę, Kraśko cenię jako dziennikarza).
    • fornita111 Re: Wellman vs Kraśko 01.10.22, 22:18
      Ale przeciez prawde mu powiedziala. Jak tu milo i sympatycznie rozmawiac o lamaniu prawa? big_grin
      • mid.week Re: Wellman vs Kraśko 01.10.22, 22:21
        Tekst pisany nie oddaje jednak tonu jakim ona się do niego zwracała. Atmosfera wokół niej była taka, że siekierę tylko powiesić
        • fornita111 Re: Wellman vs Kraśko 01.10.22, 22:32
          No nie dziwie sie jej, mnie tez wkurzaja ci znani zachowujacy sie tak, jakby ponad prawem byli. Nie widzialam programu, moze sie na to fajnie nie patrzylo, ale przynajmniej nie pudrowali lajna, to juz cos.
          • mid.week Re: Wellman vs Kraśko 01.10.22, 22:36
            No nie pudrowali z całą pewnoscia. Zapytali go o depresje, on się przyznał ze choruje, rozgadał na ten temat, a ona zaczęła mu przerywać lodowatym tonem... No dziwne to było i tyle.
            • fornita111 Re: Wellman vs Kraśko 01.10.22, 22:41
              Depresja ma tyle do jezdzenia bez prawka, co sm do zdradzania ciezarnej zony big_grin aha, do depresji sie nie "przyznajemy" bo to nic wstydliwego. I nie robimy se z niej tarczy, bo... inaczej reakcje moga byc lodowate tongue_out
              • mid.week Re: Wellman vs Kraśko 01.10.22, 22:50
                Z tym, że to wyglądało jakby oni to z niego wyciągali. On mówil, że cała sytuacja miała faktycznie wpływ na jego samopoczucie a Wellman znienacka niecierpliwie rzuciła coś w stylu "no dobra, to masz depresje? Tak czy nie?" No mnie się szczeka odrobinkę opuściła w dół. Akurat dobrze bo akurat bagietke jadłam to od razu ja sobie do ust wcisnęłam.
                Dawno Wellman nie widziałam, pamiętałam ją jako taka konkretną ale życzliwą i empatyczna osobę a tu jakiś dziennikarski rotwailer
                • fornita111 Re: Wellman vs Kraśko 01.10.22, 22:53
                  Tekst o grzecznym chlopczyku za to juz totalne przegiecie. Ale ja daaaawno nie ogladalam ddtvn, nie wiem, moze tam juz teraz konwencja "po bandzie" obowiazuje wink
                  • mid.week Re: Wellman vs Kraśko 01.10.22, 23:00
                    No może! Nowy image najbardziej rock'n'roll owej tv śniadaniowej. Andrzej Polan powinien w kuchni rolować skręty i mierzyć kreski zamiast tych nudnych, jesiennych potraw z dyni.
                • conena Re: Wellman vs Kraśko 03.10.22, 09:33
                  mid.week napisała:

> Z tym, że to wyglądało jakby oni to z niego wyciągali. On mówil, że cała sytuac
                  > ja miała faktycznie wpływ na jego samopoczucie a Wellman znienacka niecierpliwi
                  > e rzuciła coś w stylu "no dobra, to masz depresje? Tak czy nie?"

nie do końca tak było, Kraśko faktycznie powiedział, że sytuacja odbiła się na jego zdrowiu, ale nie powiedział, że ma depresję, tylko gadał na okrętkę. więc Wellman mówi, że mieć depresję to nie jest wstyd i oni tu mają gości w programie, którzy o tym mówią otwarcie, Prokop jej aktywnie wtórował, Kraśko dalej kręcił i ona w końcu wypaliła "to masz tą depresję czy nie?". wtedy potwierdził i przyznał, że dla niego to wtedy był wstyd mieć depresję. ale on jest kuty na cztery giry, jak to mówiła moja babcia i w ułamku sekundy się zorientował, że TO jest właściwy trop i poszedł w tony, że ponure podziemia szpitala, krzesło przyspawane do podłogi, zero intymności, niemiła lekarka.
              • nelamela Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 12:49
                fornita111 napisała:

> Depresja ma tyle do jezdzenia bez prawka, co sm do zdradzania ciezarnej zony big_grin
                > aha, do depresji sie nie "przyznajemy" bo to nic wstydliwego. I nie robimy se
                > z niej tarczy, bo... inaczej reakcje moga byc lodowate tongue_out

A dla mnie ta depresja u niego widzi się jako chęć zatuszowania swoich przewinień.Wiem jestem pewnie nieobiektywna bo ostatnio w moim otoczeniu wysyp depresji u ludzi...Jakoś takie modne to się zrobiło. I żeby nie było zdaję sobie sprawę z powagi schorzenia ale to takie słowo klucz...
                • aglibaba Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 13:12
                  Człowiek ma depresję, bo stracił robotę. Podobnie jak Durczokowi, świat mu się posypał. Z tego piszą ematki z jego mowy ciała widać to złamanie.

Nie wybielam, nie popieram, nie usprawiedliwiam przeszłości - stwierdzam fakt.
                • gama2003 Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 13:40
                  Serio modne jest takie cierpienie ?

Modne, bo mówi się o tym dużo. Wreszcie. Na szczęście dla wielu osób. Ustami znanych twarzy, co dla niektórych anonimowych depresyjnych moze być pomocne.

Nie odmawiam Kraśce prawa do depresji.
                  Prawdziwej, nie zalecanej przez PR, czy jak im tam telewizyjną.
                  Z pewnością czuje się trendach.

Co jeszcze ma z nim się stać ? Kariera rozwalona, prawdopodobnie nieodwracalnie, wyroki sądowe wzięte na klatę, publicznie nadstawił gębę do obicia. Co jeszcze powinien zrobić, by dostatecznie zadoścuczynić gawiedzi ?

Już abstrahując od depresji, która, nie będę zdziwiona, po takim upadku załatwi go zupelnie.
                  • gama2003 Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 13:43
                    I jak Kraśko zagrał tę depresję, zwłaszcza w ostatnich kadrach programu !
                    Leonardo di Caprio i reszta akademii z Hollywood powinna pakowac manatki.
                    Mnie było mocno niewyraźnie. Litery na ekranie, myzyczka upiornie lekka i przyjemna i ledwo siedzący na kanapie człowiek z bardzo chorym spojrzeniem.
                  • 35wcieniu Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 13:46
                    Co jeszcze powinien zrobić, by dostatecznie zadoścuczynić gawiedzi ?

Nic. W ogóle się już gawiedzią nie powinien przejmować. Powinien zacząć żyć normalnym, niepublicznym i zgodnym z prawem życiem, ale wszyscy wiemy że wolałby inaczej, więc cyrk będzie trwał w nieskończoność.
                  • lauren6 Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 13:54
                    Człowiek w takiej depresji o jakiej piszesz powinien siedzieć w domu na L4, a nie biegać po śniadaniówkach z głupimi tłumaczeniami "bo Morawiecki też robi wałki podatkowe". To było strasznie słabe.
                    • mid.week Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 14:14
                      lauren6 napisała:

> Człowiek w takiej depresji o jakiej piszesz powinien siedzieć w domu na L4,

On jest na L4. Niemniej L4 wypisane ze względu na depresje nie wymaga "siedzenia w domu". A o tym - na jakim etapie depresji się znajduje - Kraśko wspominał na wizji.
                      • fornita111 Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 14:35
                        Nie no, nie wymaga siedzenia w domu, mozna isc zebrac oklep w tv. Madry pomysl.
                      • marzeka11 Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 14:43
                        "Jak wzbudzić litość? Jak Piotr Kraśko. Mówi w DDTVN o stanie przedzawałowym i depresji. Współczuję problemów ze zdrowiem. Bardzo. Ale łączenie to z tematem niepłacenie podatków jest niesmaczne, bo najpierw były machloje z prawem, a zły stan zdrowia to efekt, że to wyszło na jaw."
                        twitter.com/bartines/status/1576142310743887873?s=20&t=_ivy3mz9w71ZoueweaF1-A

I zestawmy to teraz z mobbingiem w tej stacji, o której opowiada Anna Wendzikowska
          • gama2003 Re: Wellman vs Kraśko 01.10.22, 23:50
            Ale on też nie pudrował łajna.
            Nie bronił swoich czynów ani trochę.
            Niepotrzebnie tam poszedł.
            Wyszedł autentycznie skopany glanami.
            I nie było konczacego program występu Eweliny Flinty.
            Śniadaniówka, sobota, rodziny przed tv i zgrillowanie kolegi ze stacji.
            Prawomocnie skazanego itd.

Jesli faktycznie jak ktos nizej pisał, ma to inne jeszcze dno, to nie czas i miejsce.
            • fornita111 Re: Wellman vs Kraśko 01.10.22, 23:53
              No ja tez nie wiem, po co tam poszedl i kto wpadl na to, ze rozmowa z nim w sniadaniowce to dobry pomysl? To miala byc taka pokuta za grzechy, zeby mogl wrocic "oczyszczony" na wizje? Po co, na co?
              • gama2003 Re: Wellman vs Kraśko 01.10.22, 23:56
                Nie mam pojęcia. Facet się leczy, może to mialo być preludium powrotu do pracy. Przy czym on jest ,, za chory,, moim zdaniem.
                Praca go zabije teraz. Ta praca znaczy. W sumie nie wiem, bo to zwierzę telewizyjne jest i pewnie brak pracy też go zabija.
                Moim zdaniem jest z nim bardzo bardzo źle.
                • kk345 Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 17:02
                  Jakieś niezdrowe są te twoje emocjonalne reakcje na obcego przecież człowieka. Piszesz, jakby był to ktoś bliski, kto ci się zwierza, brat, albo mąż co najmniej, niby go znasz, jesteś w stanie ocenić jego intencje, obecny stan, reakcje na kolejne możliwe scenariusze. Creepy...
                  • 35wcieniu Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 18:22
                    Fakt, creepy. I ta egzaltacja że nigdy, nigdy! nikogo tak jeszcze w tv nie potraktowano... No ludzie...
                    • kk345 Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 19:29
                      Tak mi jakoś stalkingiem zaleciało: zainteresowanie każdym szczegółem życia, wybielanie, sugerowanie jakiejś zażyłości i wiedzy o prywatnych aspektach życia, uczuć i zdrowia, brrrr...
      • borsuczyca.klusek Re: Wellman vs Kraśko 01.10.22, 23:39
        Ale ta końcówka to jednak chamstwo pierwszej wody, brak profesjonalizmu i coś jeszcze czego w tej chwili nazwać nie umiem.
        • gama2003 Re: Wellman vs Kraśko 01.10.22, 23:54
          Kraśko na sam koniec skurczył się, jak pęknięty balonik i patrzył tylko.
          Wzrokiem zaszczutego, chorego czlowieka.
          Którego historię wybryków zna cała ( zainteresowana ) Polska.
          W tym kraju wiwlu wywija a takiego łomotu w tv nie dostają. To nie usprawiedliwia czynów Kraśki. Ale nie przypominam sobie takiego kamienowania wobec nikogo innego.
          • borsuczyca.klusek Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 00:06
            Kraśko to chyba moja najmniej ulubiona osoba z TV. Jest w niej odkąd ja pamiętam, wszyscy wiemy jak do niej trafił. Po drodze były jeszcze akcje z końmi, Rozenek i pewnie wiele innych. Ale nawet biorąc pod uwagę co odwalił ostatnio to powinny być jakieś granice i te słowa Wellman, których nawet nie powtórzę nigdy nie powinny paść.

A i ja akurat do tej pory lubiłam DW i uważałam ją za babkę z rigczem, ale niestety jest tak jak piszą forumki powyżej.
            • spirit_of_africa Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 11:37
              podpisuję sie
              • te_de_ka Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 17:53
                A gdyby tak na miejscu Doroty Wellman siedziała Ewa Drzyzga z jej empatycznym wzrokiem i współczującym wyrazem twarzy, to by to coś zmieniło w odbiorze Kraśki? Dla mnie morał jest taki: nie chodź ze złamaną nogą po schodach, nie wychodź do ludzi, gdy masz grypę i nie przychodź do śniadaniówki z deprechą, gdy musisz uporać się z niekorzystnymi dla siebie wyrokami sądu. Każdy ma prawo się bronić czy zabiegać o ludzkie zrozumienie ale liczyć na wsparcie gawiedzi w życiowym dołku po spektakularnej wpadce to jednak trąci naiwnością. Będę może jak Wellman ale ciśnie mi się na usta ematkowe, nie ma ofiar...
    • skumbrie Re: Wellman vs Kraśko 01.10.22, 22:19
      Oprócz końcowego "I grzeczny chłopiec" nie ma się do czego przyczepić. Rozdmuchana afera.
    • dreg13 Re: Wellman vs Kraśko 01.10.22, 22:36
      Nienawidze Kraśki. Powinien sie skonczyc po uśmierceniu papieża, czyli dawno temu.
      • zosia_1 Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 00:03
        Dlaczego go nienawidzisz?
        • dreg13 Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 08:16
          Bo jest pozostałością po dawnej, nietykalnej klice (Durczok, Lis), tylko lepiej sie kryje, bardziej dbał o wizerunek, a pod spodem miał o wiele gorsze robactwo. Według mnie jest dziennikarzem, ktory jakby pojechał zrobic wywiad z wdową, to niezależnie od stanu istnienia jej męża, zrobiłby wszystko, żeby zrobić wywiad z wdową. „Po trupach do celu” w jego wykonaniu brzmi o tyle zabawnie, że żeby być tym Pierwszym, oglosil trupem kogos, kto jeszcze żył.
          Nienawidze tego ohydnego moralizatorstwa, ktore uprawia, a sam do zadnej moralnosci i prawa sie nie stosuje. Nie znoszę aż takich hipokrytów.
          • gama2003 Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 10:20
            Widzisz a ja z tego obrazka czytam - hipokryta i łamacz prawa = kompletna dewastacja wizerunku. Karygodnie

Z tym nie dyskutuję i Kraśki za to co nawywijał nie usprawiedliwiam ani trochę. I z takim zdewastowanym wizerunkiem, na prochach, przyszedł do ddtvn.

Moim zdaniem na lata a może na zawsze schrzanił karierę swoimi wyczynami.

Przy czym oddzielam dwie rzeczy - złamał prawo i za to poniesie karę zgodnie z wyrokiem. Jako osoba publiczna dodatkowo karę ostracyzmu. I publicznego i srodowiska. To jego kary i oby ( dla niego i bliskich ) to uniósł. Ja bym nie uniosła raczej.

Ale teraz jest chory. Na swoje zyczenie, ok, bo lawinę sam wywołał. Ale choroba to fakt.
            Nie jest to czynnik łagodzący jego winy sprzed choroby, ani trochę. Ale grillowanie człowieka w takim stanie mnie osobiście bolało w splot słoneczny. I uważam, że ta wizyta była błędem za który on już na antenie zapłacił zdrowiem. Pie..dolenie o politykach było jak łapanie powietrza w ataku paniki.
            Choć szczypta racji w tym jest. Nikogo tak a wywijaczami ten kraj stoi na antenie nie przeczołgano. Nikogo.

Mimo, że parę Welman/Prokop lubię uważam, że taki publiczny łomot ( końcówka) był przegięciem. Na miejscu rodziny pilnowałabym Kraśki teraz bardzo. To inteligentny facet i zdaje sobie sprawę w jakim miejscu w zyciu się znalazł.
            Patrzyłam na niego i widziałam, że czuje to każdą komórką ciała i chce zapaść się pod ziemię.
            • 35wcieniu Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 10:26
              Przesadzasz i to konkretnie.
              Poszedł na własne życzenie. Wie jak działa ten program. I nie, nie był pierwszym przeczołganym, by przypomnieć klasyki publicznych zjazdów typu rycząca Sawicka i oblewający się niewiarygodnymi ilościami potu Chlebowski. To były przeczolgania, przy reporterach wielu stacji, a nie Kraśko na kanapie w śniadaniowce.
              • aglibaba Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 12:41
                Szedł do Prokopa i Wellman a wylądował "u Wojewódzkiego".

Nie oglądam programów tego typu, ale sytuacja, w której depresja jest wrzucona między rozmowę o moralności i ruchu drogowym a (przynajmniej zaplanowany, z tego co słyszę) występ rozrywkowy jest dziwnie abstrakcyjna. Tak ma wyglądać oswajanie ludzi z problemami zdrowotnymi społeczeństwa? No, może.

Wellman może nie siedzi na ematce (wierzę, że kobiety które naprawdę mają co robić nie siedzą tutaj, zwłaszcza godzinami), ale jest ematką z krwi i kości. Chyba nie musze rozwijać, dlaczego tak sądzę.
            • mid.week Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 12:20
              gama2003 napisała:

Ale grillow
              > anie człowieka w takim stanie mnie osobiście bolało w splot słoneczny. I uważam
              > , że ta wizyta była błędem za który on już na antenie zapłacił zdrowiem. Pie..d
              > olenie o politykach było jak łapanie powietrza w ataku paniki.
              > Choć szczypta racji w tym jest. Nikogo tak a wywijaczami ten kraj stoi na anten
              > ie nie przeczołgano. Nikogo.

Nie patrzyłam w ten sposób na odpowiedzi Kraśki, być może masz rację. Facet ewidentnie nie jest w formie, może sobie nie poradził z tymi pytaniami. Merytorycznie - racja. Niemniej w tym momencie jego argumantacja była ostatnią, po którą powinien był sięgnąć.
            • elenelda Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 15:22
              gama2003 napisała:
              >
              Na miejscu rodziny pilnowałabym Kraśki teraz bardzo. To intelig
              > entny facet i zdaje sobie sprawę w jakim miejscu w zyciu się znalazł.
              > Patrzyłam na niego i widziałam, że czuje to każdą komórką ciała i chce zapaść s
              > ię pod ziemię.

Dokładnie to mieli zobaczyć widzowie i głęboko mu współczuć. Pan Kraśko już wkrótce zapewne zawita na antenie, wszyscy mu przebaczą i historia zakończy się szczęśliwie.
              • eliksir_czarodziejski Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 20:14
                elenelda napisała:

> gama2003 napisała:
                > >
                > Na miejscu rodziny pilnowałabym Kraśki teraz bardzo. To intelig
                > > entny facet i zdaje sobie sprawę w jakim miejscu w zyciu się znalazł.
                > > Patrzyłam na niego i widziałam, że czuje to każdą komórką ciała i chce za
                > paść s
                > > ię pod ziemię.
                >
                > Dokładnie to mieli zobaczyć widzowie i głęboko mu współczuć. Pan Kraśko już wkr
                > ótce zapewne zawita na antenie, wszyscy mu przebaczą i historia zakończy się sz
                > częśliwie.

Dokładnie to samo pomyślałam.
            • hanusinamama Re: Wellman vs Kraśko 03.10.22, 10:18
              A on nie wie jak działa rpgram?? Teraz chcą go wybielać...wycieranie gęby problemami psychicznymi to jest żenada. Nie jestem fanką Welman ale tam chyba długo myśleli czym tu "wytłumczyć" pana wyskoki.
              I bardzo dobrze ze się chciał zapaść pod ziemie. Myślał, ze wyjdzie cały na biało i będa mu brawa bić...
    • volta2 Re: Wellman vs Kraśko 01.10.22, 23:03
      dorota pewnie wie to, co wiem też i ja, a co nigdy się do prasy nie przedostało
      pewnie była wściekła, i dlatego wyszło jak wyszło.

oczywiście, samego wywiadu nie widziałam, nie wiem też dokładnie o co chodzi z aferą wokół kraśki, bo się nie za bardzo interesuję aferami jednego dnia.
      • alina460 Re: Wellman vs Kraśko 01.10.22, 23:11
        Wiesz i nie powiesz? No, wiesz...
        • bywalec.hoteli Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 00:09
          co zrobił?
        • volta2 Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 00:19

skoro dorota nie powiedziała, to czemu ja miałabym ją zastąpić? ale podprogowo pękła
          cała prawda całą dobę, nie wiesz?
          • martini-n Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 12:21
            Ale klimaty durczokowe, lisowe, czy gorzej?
            • m_incubo Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 13:22
              Daj spokój, volta wie, ale nie powie wink
              • volta2 Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 16:06
                oczywiście, że nie powiem. masz od tego media, to niech cię informują.

• conena Re: Wellman vs Kraśko 03.10.22, 09:40
                m_incubo napisała:

> Daj spokój, volta wie, ale nie powie wink
                >

nie powie, bo nic nie wie. chciała se zabłysnąć w wątku i tyle.
    • gaskama Re: Wellman vs Kraśko 01.10.22, 23:16
      Kraśko dla mnie nie istnieje. Powinien się przekwalifikować. Dla mnie pozostanie już na zawsze kłamcą i oszustem. Może TVP go przygarnie. Tam tylko tacy są.
    • gama2003 Re: Wellman vs Kraśko 01.10.22, 23:44
      Oglądałam.
      I końcówka była taka, że serio z Kraśki wychodziła depresja i takie kulenie się zaszczutego, chorego czlowiek.
      Żeby nie było - nawywijał. Sąd go skazał.
      Wizerunek z uszczerbkami, że licho wie, czy da radę żyć z tego, z czego żył. Zasłużył i zapłacił.

Ale bolało mnie oglądanie tego. Za bardzo.
      Tego lęku depresji w oczach nie da się zagrać. Serio na miejscu bliskich bałabym się o niego. Najprywatniej to on się do żadnego powrotu do pracy nie nadaje. Wrak psychiczny.

• mid.week Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 10:37
        gama2003 napisała:

> Oglądałam.
        > I końcówka była taka, że serio z Kraśki wychodziła depresja i takie kulenie się
        > zaszczutego, chorego czlowiek.
        > Żeby nie było - nawywijał. Sąd go skazał.
        > Wizerunek z uszczerbkami, że licho wie, czy da radę żyć z tego, z czego żył. Za
        > służył i zapłacił.
        >
        >
        >
        > Ale bolało mnie oglądanie tego. Za bardzo.
        > Tego lęku depresji w oczach nie da się zagrać. Serio na miejscu bliskich bałaby
        > m się o niego. Najprywatniej to on się do żadnego powrotu do pracy nie nadaje.
        > Wrak psychiczny.
        >

Dokładnie. Nawet nie będzie mi zal jego kariery jeśli się okaże, że legła w gruzach. Tłumaczenia tych zaległości w podatkach... No nie kupuje i już. Takie problemy miewają ludzi, korzystający z usług doradców podatkowych specjalizujących się w omijaniu wszystkiego co ominąć można. Klient jest świadomy strategii rozliczania. Można zaoszczędzić grube kwoty ale można dostac po d.... Owszem - zainteresowanie podatkami Kraśki miało podłoże polityczne, to bez dwóch zdań. I to przerażające jest. Szczególnie w obliczu tego co wyprawiaja mordy z PiS. Jazda bez prawka - szczyt głupoty. Ale nie o tym wątek a o zachowaniu Wellman. I IMO akurat tv śniadaniowa nie jest od pohukowania na kogoś kto właśnie wyznaje na wizji, że ma depresje. Cały ten wywiad był beznadziejny. Jakby chcieli połączyć wszystkie wątki w 5minutach rozmowy, a to grube tematy, nie na kanapę w śniadaniowce.
        • spirit_of_africa Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 11:51
          Nie lubię Kraśki i nie kupuję kompletnie jeżdżenia bez prawka, zwłaszcza, że jego akurat stać na taksówki itp. Natomiast z podatkami nie jestem już taka pewna. Wiedza ekonomiczna w społeczeństwie jest ŻADNA, do tego istnieje mnóstwo przykładów zza granicy, gdzie wielkie gwiazdy miały problemy z podatkami mimo korzystania z doradztwa na najwyższym poziomie. Może tutaj było podobnie.
          • niemcyy Re: Wellman vs Kraśko 08.11.22, 15:01
            Kraśkę stać na dobrego doradcę podatkowego, który w słowach zrozumiałych dla człowieka nie z branży wytłumaczyłby mu, co i jak, a nawet dlaczego.

Te gwiazdy to nie "mimo", tylko czasem z powodu, bo przekombinowały.
    • kaki11 Re: Wellman vs Kraśko 01.10.22, 23:47
      Obejrzałam sobie ten wywiad, bo uznałam, że tu sporo może zrobić wszystko to czego opisać się nie da, i prawdę mówiąc nie widzę, żeby tu Wellman coś opętało i jakoś bardzo źle potraktowała Kraśkę.
      Wellman była chłodna, to prawda. Obstawiam, że wynika to z jej wewnętrznego odczucia, że zachowanie Kraśki było bardzo nie ok, i wcale niekoniecznie chciała brać udział w ugładzającym je wywiadzie, a ten taki trochę był. Kraśko mówił, że zrobił źle, ale też mówił dużo dookoła aby trochę rozmyć temat, Prokop podchodził do niego raczej koleżeńsko a ona nie otrzymała tak naprawdę sensownej odpowiedzi na pytanie o mandat Kraśki do punktowania niemoralnego zachowania innych w dalszej pracy, więc cóż się dziwić, że jak widziała w jakim kierunku to idzie, i że ona się z tym nie zgadza zrobiła się ciut mniej miła? nie powiedziałabym, że zbliżyła się do jakiejkolwiek granicy, o przekroczeniu nie mówiąc, ani że autentycznie próbowała go specjalnie zgłębić. Dla mnie to był taki zdystansowany profesjonalizm bez uderzenia.
      • taki-sobie-nick Re: Wellman vs Kraśko 01.10.22, 23:58
        Tzn. skoro Kraśko złamał prawo to już dożywotnio nie ma prawa do krytykowania innych czy tylko jakiś czas?
        • fornita111 Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 00:04
          Jest roznica miedzy zlamaniem prawa a lamaniem go latami. No ale u nas jest duze przyzwolenie na tego typu akcje, wiec pewnie wktotce Krasce zapomna. Czy Beate Ochlej Kozidrak spotkal jakis ostracyzm? Niet.
        • kaki11 Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 00:08
          Nie no, każdy popełnia błędy i większości zdarza się w życiu złamać prawo, choćby na drodze. Tylko pytanie jak kto odbiera to, że facet łamał prawo świadomie, regularnie i przez dłuższy czas, mając wszystkie możliwości żeby przestać (pieniądze na kierowcę, taksówkę, możliwość zrobienia kursu) a teraz chce publicznie rozliczać innych - głównie polityków, może biznesmenów, że oni robią to samo - świadomie łamią prawo, są niemoralni i zachowują się nie ok.
          Ty możesz to oceniać jako nie mam z tym problemu, ja oceniam to jako mam z tym problem i dla mnie to nie jest właściwa osoba którą chciałabym przynajmniej na razie w tej roli oglądać. Nasz wybór. Tyle
          • taki-sobie-nick Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 00:15
            Nawet się nie zastanawiałam, jak sama to oceniam, pytam ciebie. Łamał? Jeśli już przy tym jesteśmy, to był proces, poniósł karę, bo nie wiem?

Ależ ja się z tobą zgadzam w kwestii uoporczywego łamania. I teraz - czy musisz odczekać jakiś czas, czy też Kraśko ma coś zrobić, żebyś mogła pozwalać mu oceniać?

Tak sobie pytam.
            • 35wcieniu Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 00:18
              Był proces, był wyrok, a czy poniósł karę nie wiadomo bo jedną z jej części był dalszy zakaz prowadzenia na kolejny rok, ale kto wie czy się tym razem zastosował.
            • kaki11 Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 00:30
              Proces był. Wyrok też. W wywiadzie mówi, że surowy, nie wiem jaki, ani nawet nie wiem jak miałabym go porównać bo i podobnych spraw nie znam. Jeśli jesteś ciekawa wygooglaj.
              Natomiast to nie jest zero jedynkowe może nie może, ma prawo czy nie ma. A tym bardziej to nie jest temat tego czy ja mu pozwolę czy nie. Gość prywatnie może co chce. Zawodowo jest dziennikarzem i może co mu pozwoli pracodawca, ja nim nie jestem. Na szczęście, każdy może sobie oglądać co chce, i ja zwyczajnie jeśli mi się gryzie to, że ktoś w tym samym czasie kiedy sam notorycznie łamał prawo potrafił ostro punktować innych za ich zachowania nie muszę oglądać.
              Może za kilka lat, uznam, że Kraśko już na tym etapie mnie nie drażni, może sama zapomnę o temacie albo kiedyś zobaczę i stwierdzę, że np. odpowiada mi jego sposób prowadzenia choćby wywiadu (a może i on się zmieni) i zacznę . To nie jest kwestia mojego dawania mu prawa czy jego odbierania, to jest tylko kwestia mojego wyboru co chcę oglądać, i odczuć. Tak zwyczajnie po ludzku odczuć.
              • taki-sobie-nick Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 00:45
                warszawa.tvp.pl/62860656/piotr-krasko-skazany-znamy-wyrok-sadu-w-ostrolece

Sto tysięcy i koszta sądowe. Szczegóły pod linkiem.
      • mid.week Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 10:28
        Mówienie do kogoś per "Piotruś" z pobłażaniem w tonie kiedy opowiada o depresji oraz "grzeczny chłopiec" nie jest ni ch..a profesjonalne.
    • konsta-is-me Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 02:15
      Oj, jakie to straszne...
      Złamał prawo i o tym rozmawiali.
      Powinna go głaskać po jajcach ?
      Zapewne dlatego że jest znany, a "gwiazdy" są ponad prawem ?
      Czy jakiś inny powód?
    • lauren6 Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 08:56
      Wywiad miał na celu wybielanie Kraśki przed jego powrotem do tvn. Biedaczek miał depresję i dlatego nie płacił podatków i jeździł samochodem bez prawa jazdy. Oh, jak nam wszystkim jest go żal.

Być może właśnie dlatego DW postanowiła go docisnąć, bo musiała przeprowadzić ten wywiad, ale wewnętrznie się nie zgadza z polityką swojej stacji. Wcale jej się nie dziwię.
      • sanciasancia Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 15:59
        No i się udało wybielenie wizerunku, DW docisnęła, nawet ematce się żal Kraśki zrobiło.
        • gama2003 Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 21:33
          Nie mam pojęcia gdzie w moich wypowiedziach czytacie wybielenie wizerunku ?

Oceniam obrazek i fonię. Wczorajszy program.

Nie to, co wiemy wszyscy o jego wyczynach i jednym głosem potępiamy.Tu ocena może być jedna i jest.

Chorego człowieka widziałam. Teraz, tzn w tym programie. Chudszego o połowę, szarego i zapadniętego w sobie. Ok. Grał a te oczy i ziemiste oblicze to charakteryzacja.
          A słowotok i panika w oczach to mój wymysł. Tzn mojego pikającego serduszka.
          No trudno, wolę takie a szafot zachowam dla wywijających a krzywdzących innych nieco bardziej.
          Tu sąd mnie wyręczył i opinia publiczna, którą też reprezentuję i źle Kraśkę oceniam.

Wizerunek ma rozwalony przez swoje czyny. I wymierzoną karę.
          Ani jednym slowem tego nie neguję. Zasłużył. Do żadnej pracy na wizji moim zdaniem się teraz nie nadaje i powrót jest blędem.

Oceniam to co zobaczyłam w programie.
          Chorobę. I czlowieka, który na tym L4 powinien zostać jeszcze bardzo długo.

Co za bzdury piszecie, że Kraśko wybielony.
          Ja wybielam ?
          Nie podoba mi się upewnienie się przez Dorotę Welman - to co masz tę depresję, czy nie ?
          A potem przedłuzanie rozmowy widząc, ze facet pikuje psychicznie. Serio wszystkie komentujące mówicie o tej konkretnej rozmowie ?
          Czy cały czas o jego niezaprzeczalnych winach ? Serio zatriumfujecie jesli facet niżej upadnie jeszcze ? Przez chorobę ?

Wcale się nie dziwię czytając ten wątek, że ludzie ukrywają depresję. Wcale.
          No chyba, ze są urodzonymi aniołami. To moze im się wybaczy, no i wrazliwi to depresyjni pewnie z natury są

Bo jeśli nawywijają wczesniej i pechowo zachorują to jedyna reakcja, niech nie udają, stara wymówka i dobrze im tak. Ze strachu dostali.
          • 35wcieniu Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 21:45
            Ale dlaczego ty się tym tak ekscytujesz i w kółko powtarzasz to samo? Przecież to jest jakaś hiperegzaltacja, zupełnie nieuzasadniona w tym kontekście.
            • gama2003 Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 23:34
              Jaka egzaltacja ?
              Rozmawiam jak o wszystkim na forum.
              I mój poziom ekscytacji wynosi równe zero.

Mieć inne zdanie o tej sytuacji to ekscytacja ?
              Osobiście mnie jego historia ryra, jestem widzem i sluchaczem reagującym akurat tak na to co zobaczyłam.
          • taki-sobie-nick Re: Wellman vs Kraśko 03.10.22, 00:37

> Nie podoba mi się upewnienie się przez Dorotę Welman - to co masz tę depresję,
            > czy nie ?

Miał przedłożyć zaświadczenie od lekarza czy co?
          • sanciasancia Re: Wellman vs Kraśko 03.10.22, 07:59
            Uderz w stół, jak widzę.

Ale po co on się w ogóle do tej telewizji pchał, jak myślisz? Bo przecież nie po to, żeby Wellman go do obfitej piersi przytuliła.
          • krypteia Re: Wellman vs Kraśko 03.10.22, 10:20
            gama2003 napisała:

> Wizerunek ma rozwalony przez swoje czyny. I wymierzoną karę.
            > Ani jednym slowem tego nie neguję. Zasłużył. Do żadnej pracy na wizji moim zdan
            > iem się teraz nie nadaje i powrót jest blędem.

Przestan powtarzac w prawie kazdym wpisie że on juz na wizję nie wróci. Albo jesteś naiwna albo specjalnie chcesz wzbudzić współczucie do niego. Koleś najdalej za trzy lata bedzie brylował w mediach. I tak, odkopię ten wątek jak tylko nastąpi wielki come back Kraśki. A w międzyczasie Piotruś będzie zbijał kasę na jakimś doradztwie medialnym czy innej firmie PRowej. Trójka dzieci, małzonka i stadnina na utrzymaniu.
    • kadfael Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 08:57
      Przecież to była celowa ustawka. Żeby wszyscy potem żałowali "biednego Piotrusia".
      • ajaksiowa Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 09:02
        kadfael napisała:

> Przecież to była celowa ustawka. Żeby wszyscy potem żałowali "biednego Piotrusi
        > a".

👏👏👏👏
        • nuta15 Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 09:19
          A nie macie wrażenia, że ten cały wywiad miał na celu poprawienie wizerunku TVN? Problemy z prawem czołowego dziennikarza stacji nie wpływają dobrze na jej notowania. Trzeba było zająć zdecydowane stanowisko i wybrano formę wywiadu, która będzie dla widzów bardziej przekonywujaca niż oficjalne oświadczenie.
      • lauren6 Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 09:16
        Niewykluczone
      • 35wcieniu Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 09:29
        Raczej żeby sprawdzić nastawienie ludzi.
        Komentarze pod artykułami wskazują że jednak mało kto go żałuje i do roboty szybko nie wróci.
      • marzeka11 Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 14:52
        kadfael napisała:

> Przecież to była celowa ustawka. Żeby wszyscy potem żałowali "biednego Piotrusi
        > a".

Oczywistość, której wielu nie widzi.
        • konsta-is-me Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 14:53
          No to nie wyszło, bo jakoś go nie żałuję.
    • conena Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 09:27
      Mam podobne szczęście do uruchamiania telewizora, też widziałam na żywo występ magika „o-curwa-przepraszam”, widziałam na żywo Tamarę uzdrowicielkę i wczoraj Kraśkę.

Przy czym mam zupełnie inne wrażenie. Kraśko przyszedł ocieplić se wizerunek a Wellmanowa go zeżarła żywcem 😂 a najbardziej jak Kraśko zaczął nawijać, że owszem, on ma wyrok i podatków nie płacił, ale Morawiecki miał ujawnić majątek a nie ujawnił i wtedy Wellman się wściekła i poooszło.
      Widać było, że to nie było ustawione, Kraśko aż się trząsł z nerwów, taki wyjadacz telewizyjny, ale nie potrafił się opanować i było to bardzo widać.
      W mojej ocenie debila z siebie robił, zwalał winę na księgowego, żenujące to całe było.
      • lauren6 Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 09:37
        No co Ty, wredna gruba baba zgrillowała biednego misia za niewinność big_grin

Nie jest wstyd nie płacić podatków, jeździć bez prawka i zasłaniać się depresją. Wstyd jest być inteligentną, niezależną kobietą, która krętacza wypunktuje. Kobieta powinna być szczupła, zadbana, dystyngowana i pokornie potakiwać główką, gdy krętacz opowiada kocopoły.

Widać, że niektóre emateczki nigdy nie wyrosły z roli potulnej owcy, a ich wyszczekanie to jedynie poza forumowa.
        • uwielbianych Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 10:25
          Jezu, o co chodzi?
        • fornita111 Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 10:29
          Lauren musze sie z toba zgodzic i to bardzo.
        • primula.alpicola Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 10:36
          Oczywiście, że wstyd robić to, co zrobił Kraśko. Niemniej jednak, "grzeczny chłopczyk", i ta cała reszta?
          No, nie.
        • gama2003 Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 11:23
          Czy ktokolwiek w tym wątku usprawiedliwia Kraśkę ?

I co z tego, że Welman jest gruba ? Jest to jest, jej wyłączna sprawa. Nie widzę związku między aparycją Welman a tym jak kończyła program wczoraj. Lubię babę, ale przesadziła.

Widziała dobrze, ze czas się kończy. Mogła znacznie wczesniej tę rozmowę zamknąć.
          Krótko.

Widziała, pewnie znacznie lepiej niż widzowie, co się z Kraśką dzieje. Przecież zanim tam wczoraj usiadł jego wizerunek był nie do odratowania. Pomysł, żeby w takim stanie tam poszedł był fatalny. Czas i miejsce beznadziejne.

Kraśko jest na ten moment skończony jako dziennikarz. Nie po programie. I Welman sobie z tego zdawała sprawę, więc co chciała udowodnić jeszcze ?

Winny bezdyskusyjnie. Do tego chory. I ja widziałam w finale dyskusji chorego człowieka z odsloniętym brzuchem.
          Sorry, ale skoro to wyłaziło przez ekran to tym bardziej było widoczne na żywo.
          Prowadzący mieli satysfakcję ?
          Widzowie mieli ją mieć ? W śniadaniówce ?

Co innego programy publicystyczne, wiadomości, dyskusje polityczne. Proszę bardzo. Niech się gnoją, wyciągają i skaczą do oczu. Oby przy okazji sądzeni prawnie za wyczyny. Ale na boginie, nie w programie sniadaniowym. Miedzy zupą z dyni a malowaniem brwi.

Znam temat depresji z otoczenia. Byłam w pracy świadkiem proby zgnojenia na forum grupy osoby z depresją. I sorry, ale oglądanie tego w skali telewizyjnej, w programie pierdzącym o depresji w kazdym chyba wydaniu, było przerażające.

A na kanapie siedział skazany za niepłacenie podatków i jazdę bez prawa jazdy. Skompromitowany dziennikarz. Słusznie.
          Co jeszcze ma być karą ?
          Ośmieszenie chorego ?
          • chococaffe Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 11:26
            Prowadzący mieli satysfakcję ?
            Widzowie mieli ją mieć ?

Może ...
          • conena Re: Wellman vs Kraśko 03.10.22, 09:58
            gama, jesteś niezawodna w swojej forumowej roli big_grin
            tytułu miss empatii nikt ci nie odbierze, to jest niewiarygodne, co ty potrafisz odpierdzielic poruszona cudzym "odsłoniętym brzuchem".

> Sorry, ale skoro to wyłaziło przez ekran to tym bardziej było widoczne na żywo.
            nie sądzę, żeby "to" było widoczne na żywo, jestem wręcz przekonana, że obie strony były nakręcone na ten wywiad, tym bardziej, że był na samym końcu odcinka, więc oczekiwanie dołożyło swoje.
            Wellmanka była nastawiona na złapanie Kraski na niekonsekwencji i się jej udało, Kraśko celował w polityków i chybił, potem skręcił ku depresji i może mu się na tym uda coś ugrać.
            jak widać - ma kogo przekonywać do swoich racji.
            • gama2003 Re: Wellman vs Kraśko 03.10.22, 10:14
              Ale doczytałaś, że uważam jego karierę za skończoną ? I niezaprzeczalną winę i odpowiedzialność za wszystkie znane nam zarzuty ?

Do żadnych racji mnie nie przekonał.
              Prywatnie życzę sobie podobnego zgrillowania reszty ,, złoczyńców ,, z telewizji wszelakich, z politycznymi twarzami na czele.
              Że się nie doczekam to wiadomka.
              • merces Re: Wellman vs Kraśko 03.10.22, 10:22
                gama2003 napisała:

> Ale doczytałaś, że uważam jego karierę za skończoną ?
                To źle uważasz, bo 4 listopada ma pojawić się na wizji.
                • conena Re: Wellman vs Kraśko 03.10.22, 10:52
                  merces napisała:

> gama2003 napisała:
                  >
                  > > Ale doczytałaś, że uważam jego karierę za skończoną ?
                  > To źle uważasz, bo 4 listopada ma pojawić się na wizji.

nie powiedział tego. powiedział, że do 4 listopada ma zwolnienie, a na pytanie czy wróci do pracy nie odpowiedział. róznie to można rozumieć, albo nie chce wracać, albo chce ale nie ma na to zielonego światła od tvn.
                  • merces Re: Wellman vs Kraśko 03.10.22, 11:14
                    Nie powiedział, ale podobno wraca
        • martini-n Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 12:24
          Bosz, to już nie można skrytykować brzydkiej i grubej kobiety, bo wtedy jest się niewolnicą patriarchatu?
        • gaskama Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 12:31
          A które emateczki masz namyśli, emateczko?
        • ga-ti Re: Wellman vs Kraśko 03.10.22, 00:42
          Ależ Wellmanowa była mega cierpliwa i spokojna, pytała tez delikatnie, spokojny tempr głosu, Prokop bez żartów i szydery, atmosfera życzliwości. Jakie grillowanie?
      • mid.week Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 11:01
        Dokładnie tak to wyglądało jak opisujesz i teraz pytanie czy to było profesjonalne dziennikarstwo za jakie zawsze dażyłam Wellman sympatią. Ona nie zadawała mu merytorycznych pytań, bo nie była przygotowana na rozmowę o podatkach. Ona jechała na zrabnianiu jego imienia co miało wydźwięk "Piotrusiu, debilu, nie pyerdol". Tak można przy piwie, nie klei mi się to za to z Wellman, sytuacja zawodowa, szczególnie w TV, szczególnie podczas rozmowy z wątkiem depresji.
        • konsta-is-me Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 14:43
          No tak, skoro ma depresję to nie można mówić że zrobił coś źle, że łamał prawo...
          To po diabła przylazil na wywiad ?
          Profesjonalne dziennikarstwo polega na mizianiu ,bo ktoś "ma depresję"?
          Acha...
          • mid.week Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 15:03
            Nie wiem po co Kraśko tam przyszedł. IMO to nie był dobry pomysł. Ale między "mizianiem" a otwartym okazywaniem pobłażliwości i niechęci w postaci "Piorusiu", "grzeczny chłopiec" czy "to masz te depresje koncu czy nie?" jest miejsce na rzeczowe i obiektywne pytania. Rozumiem przerywanie słowotoku nawiązującego do przestępstw podatkowych innych ludzi, rozumiem trudne pytania "jak sobie wyobrażasz teraz swoją pracę kiedy stracileś mandat do przepytywania i pouczania polityków?" Za to wcale nie rozumiem zakończenia tego spotkania. Wyszło słabo i byłoby tak samo kiepsko gdyby Kraśko był zdrowy jak koń.
            • sumire Re: Wellman vs Kraśko 03.10.22, 09:46
              Mogli mu kazać po prostu.
              • niemcyy Re: Wellman vs Kraśko 08.11.22, 15:08
                Jacy oni?
    • primula.alpicola Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 10:34
      Strasznie chamsko i agresywnie się zachowała.
    • m_incubo Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 10:41
      Nie jestem fanką Wellman, ale Kraśko to dla mnie absolutny @#&, więc mam (niską, a jakże) satysfakcję, że ktoś mu dosrał publicznie.
    • kropkacom Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 11:32
      Nie widziałam wywiadu, ale nie dziwię się jeśli rozmowa nie była miła, bo w końcu rozmawiają ze swoim kolegą, który im też wystawił świadectwo. Jakby go klepali po pleckach to wszystkie ematki by się zapluły z nerwów.
    • novembre Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 11:52
      Ależ bardzo dobrze go potraktowała, właśnie takie pytania chciałoby mu zadać wielu widzów. Czy czuje się jak nietykalny, jeżdżąc kilka lat bez prawa jazdy? Jakie prawo ma pouczać polityków, samemu zachowując się jak wielu z nich? Depresja nie może być przykrywką do takiego burackiego wywyższania się. "Jestem Piotr Kraśko z telewizji, to mogę". Dokładnie te same pytania bym mu zadała i nie widzę powodu, żeby się go żałować i głaskać po głowie. Nie ma równych i równiejszych.
      • geoardzica_z_mlodymi Re: Wellman vs Kraśko 02.10.22, 16:22
        Dokładnie.
      • ga-ti Re: Wellman vs Kraśko 03.10.22, 00:38
        Tym bardziej, że bez prawka jeździł kilka lat i podatków też przez kilka lat nie płacił, a zachorował całkiem niedawno, więc nie może chorobą tłumaczyć swoich przekrętów.
    • ga-ti Re: Wellman vs Kraśko 03.10.22, 00:35
      Czytam komentarze i myślę sobie, łał, musiało się dziać! Wchodzę na stronę ddtvn, oglądam, słucham, czekam na dowalanki i nic sie takiego nie wydarza. Gdzie Ty i Wy macie tam zgnojenie Kraśki?
      Odniosłam wrażenie, że dali mu i tak dużo czasu na wytłumaczenie się, usprawiedliwienie, byli mega spokojni i cierpliwi.
      A gościu korzystał, przeprosił, ach, ma dowody,że zatrudniał kierowcę, powinien iść zrobić prawko, ale to tyle zachodu (no pacz pani, a wszyscy inni idą i pach, dostają prawko od ręki, tylko Kraśko musiałby się trudzić). A z podatki to nie takie proste, bo pracował na umowę i miał działalność i się mu pokićkało. No mój mąż też pracuje na umowę i ma działalność i księgową i co roku dostaje wszelkie dokumenty i rozliczenia z minionego roku. Ale ten księgowy Kraśki był nieuczciwy, no cóż, ale już jest w porządku, bo inna firma się wzięła, wszystko policzyła i teraz tylko zapłacić trzeba, a może już zapłacił, nie ważne, wszystko jest cacy.
      A podłe media rozdmuchały sprawy. Bo jak ktoś inny nie płaci podatków to o tym nie trąbią w mediach, a na pna Kraśkę mieli rozpisane niusy na różne sposoby i programy, biedny ci on.
      I wstydził się iść do lekarza, nie spał po nocach, ludzie mu radzili, a on się wstydził, a jak już poszedł to znów się zderzył z rzeczywistością szarej ponurej przychodni, dobrze, że choć panie z rejestracji były miłe, bo trudno na takie trafić.
      Pięknie się pan przygotował, serduszka poruszył, żonę kocha, głaz go przyciska.
      Mówił by jeszcze, ale już napisy końcowe poleciały i lekko mu przerwano, po przyjacielsku odniosłam wrażenie.

I gdzie to gnojenie?
      • taki-sobie-nick Re: Wellman vs Kraśko 03.10.22, 00:39
        ale to tyle zachodu

Jeśli faktycznie miał depresję, to owszem, tyle zachodu. Należało brać taksówki.
        • ga-ti Re: Wellman vs Kraśko 03.10.22, 00:48
          Czekaj, liczył, że z pięć lat jeździł bez prawka, a zachorował pół roku temu, więc nie można depresją tłumaczyć jazdy bez prawka i trudności z jego zrobieniem.
          • taki-sobie-nick Re: Wellman vs Kraśko 03.10.22, 00:51
            Dobra, na to zgoda.

Nie używaj słowa "grillowanie" w odniesieniu do ludzi, please.
            • ga-ti Re: Wellman vs Kraśko 03.10.22, 01:02
              Ha, nie używam, pierwszy raz w tym wątku, powtórzone za kimś, ale to nie moje słowo, wolę (o ile można woleć) "gnojenie" choć rzadko mi się zdarza.
      • merces Re: Wellman vs Kraśko 03.10.22, 01:46
        Zgadzam się, nie było żadnego "gnojenia", "grillowania " czy innego pastwienia się. Działa tu typowy mechanizm obrony "swojego". Gdyby na miejscu PK była np. Holecka, nie mówiąc juz o Kurskim, to by się okazało, że Wellman za mało docisnęła i mogła ostrzej. Tak jak czytałam dziś na twitterze, że Wellman tak naprawdę szkodzi słusznej sprawie i daje paliwo pisowi. Nie Krasko swoimi wyczynami, to Wellman szkodzi.
      • fornita111 Re: Wellman vs Kraśko 03.10.22, 09:47
        Mistrzowskie streszczenie big_grin bidus ten Krasko wink
      • conena Re: Wellman vs Kraśko 03.10.22, 10:03
        > Mówił by jeszcze, ale już napisy końcowe poleciały i lekko mu przerwano, po przyjacielsku odniosłam wrażenie.

właśnie tak było, on nie chciał skończyć i to "Piotruś, kończ już", "grzeczny chłopiec" to było totalnie w stylu Wellmanki, ona ma takie teksty od lat.
      • hanusinamama Re: Wellman vs Kraśko 03.10.22, 10:22
        Też nie widze tam gnojenia. Raczej Welman nie chciała brać udziału w szopce "biedny poturbowany Misiu się pogubił".
        • dramatika Re: Wellman vs Kraśko 03.10.22, 10:46
          hanusinamama napisała:

> Welman nie chciała brać udziału w szopce "bi
          > edny poturbowany Misiu się pogubił".

Brała udział, ale się nie zaciągała big_grin
    • hanusinamama Re: Wellman vs Kraśko 03.10.22, 10:21
      Nigdy nie byłam jej fanką...ale tutaj ona chcyba nie chciała brać udziału w przedstawieniu "wybielamy Kraskę".Nie dziwie jej się.
    • piataziuta Re: Wellman vs Kraśko 03.10.22, 10:23
      Obejrzałam wszystko przed chwilę na stronie.

Po pierwsze, uważam, że żadnego nieprzyjemnego tonu ze strony Wellman nie było.
      Po drugie, zadawane pytania były bardzo adekwatne.
      A po trzecie, Kraśko zmonopolizował rozmowę i nie odpowiedział na połowę pytań.
      Końcówka też za specjalnie nie zrobiła na mnie wrażenia.

Co więcej, gdybym była na miejscu Wellman, to gdy Kraśko powiedział, że ŻONA JEST NAJWAŻNIEJSZA", nie dałabym rady się powstrzymać i wtrąciła, że mimo to, że jest najważniejsza, to jej zaufania też nadużył.

Słabo się to oglądało, ale nie przez Wellman. Nie znoszę takiego pierdolo-przepraszania i wybielania się.
      • 35wcieniu Re: Wellman vs Kraśko 03.10.22, 11:00
        Ja obejrzałam tylko sama końcówkę bo ciary żenady mi nie pozwoliły zobaczyć całości i też tam nie widzę tych wielokrotnie tu opisanych strasznych oczu wypełnionych chorobą i obnażonego brzucha. W ogóle nie widzę żeby mu się na tej kanapie jakaś krzywda działa. Przyszedł, podpowiadał pięknie i kwieciście nie na temat, jak to on umie i poszedł. big_grin
        • piataziuta Re: Wellman vs Kraśko 03.10.22, 12:19
          No krzywda mu się zdecydowanie nie działa.
          Powiedziałabym wręcz, że Wellman z Prokopem nie dali sobie rady z uporczywym monologiem Kraśko.
          Wellman dwa razy pytała go, jak sobie wyobraża dalszą pracę dziennikarską - rozmowy z politykami o praworządności, skoro sam nie jest czysty - za każdym razem zmieniał temat, nie dając sobie przerwać.
          I to rzucenie z emfazą "kocham tefałen!".
          Rzyg.
    • barattolina Re: Wellman vs Kraśko 03.10.22, 10:37
      Wszystko ustawione po to aby ratować Kraśkę.
      Ze też chce się Wam nad tym rozwodzić. Zrobiła co musiała i tyle.

Gość jest i tak przegrywem jak dla mnie, po tej samej stronie co Najsztub i eks Edzi. Chociaż ten ostatni chyba najbardziej dostał to, na co zasłużył.
    • merces Re: Wellman vs Kraśko 08.11.22, 14:23
      A jednak m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/piotr-krasko-wrocil-fakty-tvn-co-robi-relacja-wybory-usa-fort-worth-teksas