Dodaj do ulubionych

Quentin Tarantino ma dość kina

09.11.22, 18:21
natemat.pl/447499,quentin-tarantino-dolacza-do-krytykow-marvela-doskonale-go-rozumiem jak raz zgadzam się z gościem. Nie ma co oglądać. Albo gościu lata w pelerynie - jak mam się z nim identyfikować? Albo głupie komedie - Listy do M 145, bilet do raju.
Obserwuj wątek
    • borsuczyca.klusek Re: Quentin Tarantino ma dość kina 09.11.22, 18:25
      Widocznie ktoś to ogląda skoro wciąż kręcą nowe i kolejne gnioty 🙄
      • tanebo001 Re: Quentin Tarantino ma dość kina 09.11.22, 18:32
        A co mają oglądać skoro nic innego nie grają?
        • borsuczyca.klusek Re: Quentin Tarantino ma dość kina 09.11.22, 18:35
          Ja nie oglądam, mdli mnie od kina superbohaterskiego i marvela. Nawet pierwszego Ironmana nie dałam rady zmóc.

Jedynym wyjątkiem jest nowy Batman 🙄
          • dreg13 Re: Quentin Tarantino ma dość kina 09.11.22, 19:09
            Ale już The Boys…
            • melisananosferatu Re: Quentin Tarantino ma dość kina 09.11.22, 19:13
              Aaa...the Boys sa najlepsi!
        • majenkir Re: Quentin Tarantino ma dość kina 09.11.22, 21:02
          tanebo001 napisał:
          > A co mają oglądać skoro nic innego nie grają?

Trudne Sprawy, Szpital, Dlaczego ja, Nasz nowy dom, Bogaty dom, biedny dom - mało oglądania? 🤣🤣😂
          • borsuczyca.klusek Re: Quentin Tarantino ma dość kina 09.11.22, 21:02
            Niedługo ma być nowa edycja 20 kontra 40 🙄
        • angazetka Re: Quentin Tarantino ma dość kina 09.11.22, 21:32
          Nic, totalnie. Zwłaszcza w dobie wypuszczania ambitnych filmów kinowych jednocześnie do kin i do streamingu.
          #ironia
    • kk345 Re: Quentin Tarantino ma dość kina 09.11.22, 18:30
      >Nie ma co oglądać
      Trzeba mieć tupet, żeby całą ofertę polskich kin, DKFów, klubów filmowych, różnego rodzaju konfrontacji i festiwali podsumować tym banałem.
      • melisananosferatu Re: Quentin Tarantino ma dość kina 09.11.22, 19:06
        Dokladnie. Akurat teraz, kiedy mamy perdylion roznych platform (rowniez tych z ambitna oferta) , kina studyjne, festiwale i pokazy kazdy moze wybrac to, co chce.
        • tanebo001 Re: Quentin Tarantino ma dość kina 09.11.22, 19:34
          Gupi Tarantino...
          • borsuczyca.klusek Re: Quentin Tarantino ma dość kina 09.11.22, 19:47
            Moja niepopularna opinia: uważam, że w 2020 Tarantino powinien dostać Oskara za Pewnego razu w ... Hollywood 🙄
            • fornita111 Re: Quentin Tarantino ma dość kina 09.11.22, 20:57
              No nie wiem, nie wiem... musialabym sprawdzic, jaka tam byla wtedy konkurencja wink Film przewrotny i dowcipny, ale dzieeee mu tam najlepszych tarantinow
              • borsuczyca.klusek Re: Quentin Tarantino ma dość kina 09.11.22, 21:02
                Dla mnie to było filmowe wielkie WOW. Obejrzałam go dwa dni z rzędu co mi się chyba nigdy wcześniej nie zdarzyło. Ten film jest jak cebula ma warstwy 😉

A wygrał jak dla mnie przynajmniej przehypowany Parasite 🙄
                • fornita111 Re: Quentin Tarantino ma dość kina 09.11.22, 21:10
                  Nie widzialam, to sie nie wypowiem o Parasite. "Pewnego razu" ma chyba troche warstw, ktorych zalapac nie moglam, tzn odniesien. Tak czuje, chociaz czesc smaczkow wylapalam, ha. Ale i tak: dzieeee mu tam do kaskadera Mike'a, pfff!
                • krwawy.lolo Re: Quentin Tarantino ma dość kina 09.11.22, 21:15
                  Łansapon był rzeczywiście smakowity. Chyba obejrzę jeszcze raz, coby te wszystkie smaczki wychwycić. Tym bardziej, że byłem na tym w kinie, gdzie siedziałem prawie pod ekranem, i kark mnie bolał od zadzierania głowy tudzież omal nie ogłuchłem.
            • kk345 Re: Quentin Tarantino ma dość kina 09.11.22, 23:37
              borsuczyca.klusek napisała:

> Moja niepopularna opinia: uważam, że w 2020 Tarantino powinien dostać Oskara za
              > Pewnego razu w ... Hollywood 🙄
              >
              Zgadzam się!
          • kk345 Re: Quentin Tarantino ma dość kina 09.11.22, 23:38
            tanebo001 napisał:

> Gupi Tarantino...
            >
            Gupi jest tylko Tanebo. Tarantino pomstuje na superbohaterów, tanebo jedzie na kino en masse, nie mając pojecia o czym mówi.
    • buka-123 Re: Quentin Tarantino ma dość kina 09.11.22, 21:11
      Oglądaj Tarantino.
      A potem wróć do złotych lat kina 80 i 90.
      Potem wejdź na wątek o polecanych niesztampowych filmach, potem zrób sobie przegląd Kurosawy, Tarkowskiego, Kubrika, Finczera itp. Masz plan do lata. Jak ci braknie to wróć z pytaniem na forum.
    • angazetka Re: Quentin Tarantino ma dość kina 09.11.22, 21:33
      Tanebo, poćwicz czytanie ze zrozumieniem - nie ma dość kina, tylko kina superbohaterskiego. Podobnie jak wczoraj: proponowany był szlaban na rozmnażanie się, a nie na seks (co napisałeś).

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka