Dodaj do ulubionych

Trochę się zdziwiłam

27.06.08, 00:11
Właśnie na TVP2 skończył sie pewien film dokumentalny:Twe ciało opalone.
Wszystko oki i zgadzam się,solarium w nadmiarze szkodzi.
Ale ostatnia osoba występująca była murzynką,lub co najmniej bardzo ciemną
"mieszaninką" dwóch ras.
I ona była uzależniona od solarium!
Jak mówiła,w kilka minut opalała się o przynajmniej kilkanaście tonów
ciemniejszych.
Tylko po co łazić na solarium jeśli wygląda się "czekolada"?
Obserwuj wątek
    • mathiola Re: Trochę się zdziwiłam 27.06.08, 00:12
      właściwie to nie wiem smile
    • emilly4 zazdrosna??? 27.06.08, 00:30
      smile
      • beniusia79 Re: zazdrosna??? 27.06.08, 07:38
        zalezy gdzie kobita mieszka. jesli pochodzi z cieplych krajow a
        mieszkla w kraju gdzie jest czasem zimno lub dni sa bezsloneczne,
        to normalne, ze orgazizm bedzie domagal sie slonca lub sztucznego
        slonca i wtedy idzie sie do solarium... w skandynawii wiekszosc
        ludzi odwiedza solarium nie ze wzgledu na opalenizne, ale z powodu
        braku slonca... a uzaleznic sie od solarium nie jest trudne smile
    • suwalki79 Re: Trochę się zdziwiłam 27.06.08, 07:45
      ja tez ogladałam ten program i tez sie zastanawiałam po co jej to???ja osobiscie
      nidgy nie byłam w solarium i sie nie wybieramsmile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka