minerallna
27.06.08, 00:11
Właśnie na TVP2 skończył sie pewien film dokumentalny:Twe ciało opalone.
Wszystko oki i zgadzam się,solarium w nadmiarze szkodzi.
Ale ostatnia osoba występująca była murzynką,lub co najmniej bardzo ciemną
"mieszaninką" dwóch ras.
I ona była uzależniona od solarium!
Jak mówiła,w kilka minut opalała się o przynajmniej kilkanaście tonów
ciemniejszych.
Tylko po co łazić na solarium jeśli wygląda się "czekolada"?