insomnia0 Re: Śmierć-to takie niesprawiedliwe 19.12.08, 19:04 wielki dramat.. nie ma słów ktore wyraziłyby to co czuje... strasznie to przygnębiające.. Odpowiedz Link Zgłoś
18_lipcowa1 Re: Śmierć-to takie niesprawiedliwe 19.12.08, 19:05 Ja wiem,to okropne. Tez mialam okazje zadawac sobie takie pytania gdy na raka umarl moj 21 letni kolega. Tragedia. Odpowiedz Link Zgłoś
elenarka_21 Re: Śmierć-to takie niesprawiedliwe 19.12.08, 19:20 Zawsze jest nie sprawiedliwa gdy przychodzi za wczesnie .... Wypowiedzi osoby wyzej pozostawiam bez komentarza-porazka... Odpowiedz Link Zgłoś
insomnia0 Re: Śmierć-to takie niesprawiedliwe 19.12.08, 21:09 > Wypowiedzi osoby wyzej pozostawiam bez komentarza-porazka... ??? nie roumiem cie. Odpowiedz Link Zgłoś
p3nisista insomnia0 19.12.08, 21:26 insomnia0 napisała: > ??? nie roumiem cie. napisałem szczery komentarz w którym wyraziłem co myślę o tej sytuacji. niestety nie był on poprawny polityczne więc poleciał zanim zdążyłaś go przeczytać Odpowiedz Link Zgłoś
p3nisista strzaszne - niemoge przestać płakać 19.12.08, 19:21 biedni ludzie ciekawe czy to też poleci? Odpowiedz Link Zgłoś
edunia73 Re: strzaszne - niemoge przestać płakać 19.12.08, 19:41 Zawsze w takich sytuacjach myślę o Bogu,nie cierpie jak ludzie mówia "Bóg tak chciał" co chciał ?zniszczyc komus zycie,zabrac ojca,matke ,dziecko?W jakim celu ,po co???? Często mysle o swojej przejaciółce sprzed wielu lat,Oleńka ,miała 6 lat ,piękne długie czarne włosy,zyc dosłownie nie umiałysmy bez siebie...zmarła na raka macicy,taka malutka Odpowiedz Link Zgłoś
ma_dre Re: Śmierć-to takie niesprawiedliwe 19.12.08, 20:25 wielu rzeczy nie jestem w stanie zrozumiec... w tym tego co opisujesz, jednak po zastanowieniu wiem, ze w bardzo wielu przypadkach Bog nie ma tu nic do rzeczy... najczesciej to ludzie ludziom czynia zlo. Tu akurat nie jest to ewidentne... Odpowiedz Link Zgłoś
renia_84 Re: Śmierć-to takie niesprawiedliwe 19.12.08, 20:26 Nie potrafię normalnie funkcjonować, wciąż słyszę jej płacz i słowa którymi żegnała męża na chwile przed włożeniem trumny do grobu.Dlaczego Bóg na to pozwala? może bluźnię ale jestem wściekła i taka bezradna, nikt nie może jej pomóc, ulżyć.mogli być nadal tacy szczśliwi. zastanawiam sie gdzie jest sprawiedliwosc? dlaczego? dlaczego? dlaczego? Odpowiedz Link Zgłoś
kasulka79 Re: Śmierć-to takie niesprawiedliwe 19.12.08, 20:42 Aż mnie za gardło ścisnęło ... rok temu w podobnych okolicznościach odszedł mąż mojej znajomej. Długa, ciężka walka z białaczką, niestety przegrana i dwie pozostawione kobietki - jedna duża, która musi być dzielna i druga maleńka, kóra nic nie rozumie z tego co się dzieje (Hanulka miała chyba wtedy ok pół roczku) ... te same pytania, ogromy żal ... to smutne ... Cały czas ją podziwiam, ja nie potroafiłabym być tak silna. Może i Twojej koleżance dziecko da tą samą siłę, która codzinnie pomaga funkcjonować mojej znajomej ... oby ... Odpowiedz Link Zgłoś
renia_84 Re: Śmierć-to takie niesprawiedliwe 19.12.08, 20:31 owszem, czesto jest jak piszesz ze to ludzie ale w tym przypadku miesiac temu wykryli białaczkę, tą najgorszą odmianę.pare dni przed smiercia po chemii przyjechal do domu i.....umarł. Odpowiedz Link Zgłoś
edunia73 Ma_dre 19.12.08, 20:34 odniosłam sie jedynie do słów jakie zwykle ludzie wypowiadaja w takich chwilach ...czyli "Bóg tak chciał" i nie wiem serio w to wierza ,czy gadaja byle gadac ?I nieprawdą jest ze sami czynimy sobie zło,na wiele rzeczy niestety nie mamy wpływu,choć bardzo chcielibyśmy mieć ... Odpowiedz Link Zgłoś
danusia100 Re: Ma_dre 19.12.08, 20:48 tragedia,nie taka kolejnośc powinna byc w tamtą strone Odpowiedz Link Zgłoś
renia_84 Re: Śmierć-to takie niesprawiedliwe 19.12.08, 21:04 Patrzę jak mój synek uśmiecha się do tatusia i nie mogę wytrzymać, cieszymy się z czegoś co nasz malutki zrobi i zaraz mysle ze Ona nie bedzie mogła dzielic tej radosci z mężem. obok siedzi mój Ukochany, w pokoju obok śpi Maluszek i wiem ze pare kilometrow dalej Ona tak cierpi, z samotnosci, rozpaczy, bólu, pustki, chociaz jest przy niej rodzina. Życie-to głupi żart Odpowiedz Link Zgłoś
evchen.ol Śmierć jest niesprawiedliwa [*] 19.12.08, 21:34 Wiem coś o tym Mó synek choruje na białaczkę. Ma dopiero 4 lata i już tyle wycierpiał. A my rodzice razem z nim. Przebywając w szpitalu przez długi czas wiele się widzi cierpienia. W ciągu ostatniego miesiąca zmarło 3 dzieci. 13 msc na białaczkę szpikową, 9 lat na białaczkę limfoblastyczną, oraz 18 lat dziewczyna na nowotwór guz. Wiele jest dzieci które mają jedynie przedłużone życie dzięki chemii. I to jest tragedia, taka sama jaka spotkała tamtą rodzinę, współczuję serdecznie, oby się dziewczyna pozbierała, ona ma dla kogo żyć.[*] Odpowiedz Link Zgłoś
corka.bossa Re: Śmierć jest niesprawiedliwa [*] 19.12.08, 23:35 Jeśli mogę coś poradzić..Poproś żeby zajrzała do nas na forum mama-wdowa..Jest tam kilka dziewczyn, które straciły swoje połówki będąc w ciąży..Świadomość tego że jest ktoś,kto czuje to samo,kto rozumie o czym pisze-pomaga..Wiem po sobie-znalazłam forum kilka dni przed pogrzebem "tego najważniejszego w moim życiu".. Odpowiedz Link Zgłoś
renia_84 Re: Śmierć jest niesprawiedliwa [*] 20.12.08, 11:41 dziękuję, podsunę Jej ten pomysł Odpowiedz Link Zgłoś
sylwiamc Re: Śmierć-to takie niesprawiedliwe 19.12.08, 23:37 strasznie smutne, aż mnie ciarki przeszły, kiedy to sobie wyobraziłam... Odpowiedz Link Zgłoś
kalincia Re: Śmierć-to takie niesprawiedliwe 20.12.08, 12:52 śmierć zabiera wszystko.. mój przyjaciel zmarł niedawno na białaczkę.. mial niespelna 23 lata .. Rodzice pochowali swoje jedyne dziecko, my wszyscy straciliśmy kogoś, kto był światełkiem, ostoją optymizmu.. [*] do końca swoich dni będę żyć pamięcią o nim... Odpowiedz Link Zgłoś
in-ca Re: Śmierć-to takie niesprawiedliwe 20.12.08, 13:12 Śmierć jest zawsze niesprawiedliwa i przychodzi nie wtedy kiedy trzeba, dla wierzących jedynym pocieszeniem jest to, że te osoby trafią do lepszego świata i że Bóg szykuje Im miejsce obok siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
doral2 Re: Śmierć-to takie niesprawiedliwe 20.12.08, 13:18 nie ma sprawiedliwości na tym świecie, nawet w umieraniu Odpowiedz Link Zgłoś
alexandra74 Re: Śmierć-to takie niesprawiedliwe 20.12.08, 14:35 wczoraj w nocy zmarła również moja koleżanka z liceum, niedawno skończyła 34 lata. Przybiła mnie ta wiadomość Odpowiedz Link Zgłoś
marcyszka Re: Śmierć-to takie niesprawiedliwe 20.12.08, 14:36 Doskonale rozumiem. Też przeżyłam taki szok. Mój bliski znajomy umarł 3 lata temu w wieku 30 lat. Również zabrał go rak. Zostawił żonę z maleńkim adotowanym synkiem. Po tylu latach walki o dziecko, kiedy wszystko zaczęło im się układać - nagle taki cios. Długo nie mogłam zrozumieć dlaczego Bóg tak doświadcza dobrych ludzi... Szczerze? - nadal nie rozumiem... Odpowiedz Link Zgłoś