Dodaj do ulubionych

Śmierć-to takie niesprawiedliwe

19.12.08, 18:57
Obserwuj wątek
    • insomnia0 Re: Śmierć-to takie niesprawiedliwe 19.12.08, 19:04
      wielki dramat..sad
      nie ma słów ktore wyraziłyby to co czuje...
      strasznie to przygnębiające..
    • 18_lipcowa1 Re: Śmierć-to takie niesprawiedliwe 19.12.08, 19:05
      Ja wiem,to okropne. Tez mialam okazje zadawac sobie takie pytania
      gdy na raka umarl moj 21 letni kolega. Tragedia.
    • elenarka_21 Re: Śmierć-to takie niesprawiedliwe 19.12.08, 19:20
      Zawsze jest nie sprawiedliwa gdy przychodzi za
      wczesnie ....
      Wypowiedzi osoby wyzej pozostawiam bez komentarza-porazka...
      • insomnia0 Re: Śmierć-to takie niesprawiedliwe 19.12.08, 21:09
        > Wypowiedzi osoby wyzej pozostawiam bez komentarza-porazka...


        ??? nie roumiem cie.
        • p3nisista insomnia0 19.12.08, 21:26
          insomnia0 napisała:

          > ??? nie roumiem cie.

          napisałem szczery komentarz w którym wyraziłem co myślę o tej sytuacji. niestety
          nie był on poprawny polityczne więc poleciał zanim zdążyłaś go przeczytać
    • p3nisista strzaszne - niemoge przestać płakać 19.12.08, 19:21
      biedni ludzie

      ciekawe czy to też poleci?
      • edunia73 Re: strzaszne - niemoge przestać płakać 19.12.08, 19:41
        Zawsze w takich sytuacjach myślę o Bogu,nie cierpie jak ludzie
        mówia "Bóg tak chciał" co chciał ?zniszczyc komus zycie,zabrac
        ojca,matke ,dziecko?W jakim celu ,po co???? Często mysle o swojej
        przejaciółce sprzed wielu lat,Oleńka ,miała 6 lat ,piękne długie
        czarne włosy,zyc dosłownie nie umiałysmy bez siebie...zmarła na raka
        macicy,taka malutka sad
    • ma_dre Re: Śmierć-to takie niesprawiedliwe 19.12.08, 20:25
      wielu rzeczy nie jestem w stanie zrozumiec... w tym tego co opisujesz, jednak po
      zastanowieniu wiem, ze w bardzo wielu przypadkach Bog nie ma tu nic do rzeczy...
      najczesciej to ludzie ludziom czynia zlo. Tu akurat nie jest to ewidentne...
    • renia_84 Re: Śmierć-to takie niesprawiedliwe 19.12.08, 20:26
      Nie potrafię normalnie funkcjonować, wciąż słyszę jej płacz i słowa
      którymi żegnała męża na chwile przed włożeniem trumny do
      grobu.Dlaczego Bóg na to pozwala? może bluźnię ale jestem wściekła i
      taka bezradna, nikt nie może jej pomóc, ulżyć.mogli być nadal tacy
      szczśliwi. zastanawiam sie gdzie jest sprawiedliwosc? dlaczego?
      dlaczego? dlaczego?
      • kasulka79 Re: Śmierć-to takie niesprawiedliwe 19.12.08, 20:42
        Aż mnie za gardło ścisnęło ... rok temu w podobnych okolicznościach odszedł mąż
        mojej znajomej. Długa, ciężka walka z białaczką, niestety przegrana i dwie
        pozostawione kobietki - jedna duża, która musi być dzielna i druga maleńka, kóra
        nic nie rozumie z tego co się dzieje (Hanulka miała chyba wtedy ok pół roczku)
        ... te same pytania, ogromy żal ... to smutne ...
        Cały czas ją podziwiam, ja nie potroafiłabym być tak silna. Może i Twojej
        koleżance dziecko da tą samą siłę, która codzinnie pomaga funkcjonować mojej
        znajomej ... oby ...
    • renia_84 Re: Śmierć-to takie niesprawiedliwe 19.12.08, 20:31
      owszem, czesto jest jak piszesz ze to ludzie ale w tym przypadku
      miesiac temu wykryli białaczkę, tą najgorszą odmianę.pare dni przed
      smiercia po chemii przyjechal do domu i.....umarł.
      • edunia73 Ma_dre 19.12.08, 20:34
        odniosłam sie jedynie do słów jakie zwykle ludzie wypowiadaja w
        takich chwilach ...czyli "Bóg tak chciał" i nie wiem serio w to
        wierza ,czy gadaja byle gadac ?I nieprawdą jest ze sami czynimy
        sobie zło,na wiele rzeczy niestety nie mamy wpływu,choć bardzo
        chcielibyśmy mieć ...
        • danusia100 Re: Ma_dre 19.12.08, 20:48
          tragedia,nie taka kolejnośc powinna byc w tamtą strone
    • renia_84 Re: Śmierć-to takie niesprawiedliwe 19.12.08, 21:04
      Patrzę jak mój synek uśmiecha się do tatusia i nie mogę wytrzymać,
      cieszymy się z czegoś co nasz malutki zrobi i zaraz mysle ze Ona nie
      bedzie mogła dzielic tej radosci z mężem. obok siedzi mój Ukochany,
      w pokoju obok śpi Maluszek i wiem ze pare kilometrow dalej Ona tak
      cierpi, z samotnosci, rozpaczy, bólu, pustki, chociaz jest przy niej
      rodzina. Życie-to głupi żart
    • evchen.ol Śmierć jest niesprawiedliwa [*] 19.12.08, 21:34
      Wiem coś o tymsad Mó synek choruje na białaczkę. Ma dopiero 4 lata i
      już tyle wycierpiał. A my rodzice razem z nim. Przebywając w
      szpitalu przez długi czas wiele się widzi cierpienia. W ciągu
      ostatniego miesiąca zmarło 3 dzieci. 13 msc na białaczkę szpikową, 9
      lat na białaczkę limfoblastyczną, oraz 18 lat dziewczyna na nowotwór
      guz. Wiele jest dzieci które mają jedynie przedłużone życie dzięki
      chemii. I to jest tragedia, taka sama jaka spotkała tamtą rodzinę,
      współczuję serdecznie, oby się dziewczyna pozbierała, ona ma dla
      kogo żyć.[*]
      • corka.bossa Re: Śmierć jest niesprawiedliwa [*] 19.12.08, 23:35
        Jeśli mogę coś poradzić..Poproś żeby zajrzała do nas na forum mama-wdowa..Jest tam kilka dziewczyn, które straciły swoje połówki będąc w ciąży..Świadomość tego że jest ktoś,kto czuje to samo,kto rozumie o czym pisze-pomaga..Wiem po sobie-znalazłam forum kilka dni przed pogrzebem "tego najważniejszego w moim życiu"..
        • renia_84 Re: Śmierć jest niesprawiedliwa [*] 20.12.08, 11:41
          dziękuję, podsunę Jej ten pomysł
    • sylwiamc Re: Śmierć-to takie niesprawiedliwe 19.12.08, 23:37
      strasznie smutne, aż mnie ciarki przeszły, kiedy to sobie wyobraziłam...
      • kalincia Re: Śmierć-to takie niesprawiedliwe 20.12.08, 12:52
        śmierć zabiera wszystko.. mój przyjaciel zmarł niedawno na
        białaczkę.. mial niespelna 23 lata ..
        Rodzice pochowali swoje jedyne dziecko, my wszyscy straciliśmy
        kogoś, kto był światełkiem, ostoją optymizmu.. [*]
        do końca swoich dni będę żyć pamięcią o nim...
        • in-ca Re: Śmierć-to takie niesprawiedliwe 20.12.08, 13:12
          Śmierć jest zawsze niesprawiedliwa i przychodzi nie wtedy kiedy trzeba, dla
          wierzących jedynym pocieszeniem jest to, że te osoby trafią do lepszego świata i
          że Bóg szykuje Im miejsce obok siebie.
          sad
          • doral2 Re: Śmierć-to takie niesprawiedliwe 20.12.08, 13:18
            nie ma sprawiedliwości na tym świecie, nawet w umieraniu uncertain
    • alexandra74 Re: Śmierć-to takie niesprawiedliwe 20.12.08, 14:35
      wczoraj w nocy zmarła również moja koleżanka z liceum, niedawno
      skończyła 34 lata. Przybiła mnie ta wiadomośćsad
    • marcyszka Re: Śmierć-to takie niesprawiedliwe 20.12.08, 14:36
      Doskonale rozumiem. Też przeżyłam taki szok. Mój bliski znajomy
      umarł 3 lata temu w wieku 30 lat. Również zabrał go rak. Zostawił
      żonę z maleńkim adotowanym synkiem. Po tylu latach walki o dziecko,
      kiedy wszystko zaczęło im się układać - nagle taki cios. Długo nie
      mogłam zrozumieć dlaczego Bóg tak doświadcza dobrych ludzi...
      Szczerze? - nadal nie rozumiem... sad
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka