loneliness77
30.12.07, 14:26
Piszę tu, bo może tatowie będa wiedziec cos więcej na ten temat. Od dziewięciu
miesięcy staramy się o dziecko i niestety, w badaniu nasienia męża wyszło:
brak plemników, plazma nasienna. Oboje jestesmy załamani. Mąż mówi że to
nasienie które oddawał do badania było trochę inne niż normalnie, fakt że po
trzytygodniowej abstynencji (z powodu mojej choroby)- nie wiem, czy to wogóle
jest możliwe ze tak się zestresował tym badaniem że to był jakis przedwczesny
wytrysk w którym nie było plemników? Mówiąc szczerze, nie mam pojęcia o tych
sprawach, mąż jest kompletnie załamany i nie wiemy co robić (że do lekarza iść
to wiadomo, ale zastanawiamy się czy ten jeden wynik to juz wyrok, czy jest
jakas szansa na błędy....)