gosiasprezynka
19.06.10, 09:01
Bardzo dobry artykuł.. Szkoda, że nie napisali, co zrobić po porodzie w nocy. Ja rodziłam właśnie przez cc, urodziłam o 14 i na noc zabrali mi córeczkę. Oczywiście w nocy była dokarmiana :/ Nie wyobrażam sobie, jak mogłabym karmić wtedy w nocy na sali pooperacyjnej, bo nie mogłam niczym ruszyć (nie mogłabym wstać do dziecka) - a na położną za bardzo nie mogłam liczyć, bo spała...
Zastanawiam się, co będzie przy drugim dziecku.