mig_14
28.09.10, 15:44
Witam wszystkie kobiety karmiace piersią!
Studiuje żywienie człowieka i piszę pracę magisterską na temat żywienia kobiet karmiących piersią.
Mam ogromną prośbę do Mam: czy mogłybyście dla mnie wypełnić ankietę dotyczącą żywienia oraz napisać orientacyjnie co jadłyście przez ostatnie 3 dni?
Chętne kobiety do udziału w badaniu anonimowym proszę o kontakt na maila mig_14@wp.pl w temacie piszcie "Ankieta", to wtedy będę mogła przesłać Wam ankietę.
Z góry serdecznie dziękuje za pomoc.