28.09.10, 15:44
Witam wszystkie kobiety karmiace piersią!
Studiuje żywienie człowieka i piszę pracę magisterską na temat żywienia kobiet karmiących piersią.
Mam ogromną prośbę do Mam: czy mogłybyście dla mnie wypełnić ankietę dotyczącą żywienia oraz napisać orientacyjnie co jadłyście przez ostatnie 3 dni?
Chętne kobiety do udziału w badaniu anonimowym proszę o kontakt na maila mig_14@wp.pl w temacie piszcie "Ankieta", to wtedy będę mogła przesłać Wam ankietę.
Z góry serdecznie dziękuje za pomoc.
Obserwuj wątek
    • kinga_owca Re: Ankieta 28.09.10, 16:14
      mogę wypełnić, poproszę na gazetowego
      tylko nie wiem, jaki to ma miec sens, bo ja jem to wszystko, co jadłam nie karmiąc, a moje menu z ostatnich 3 dni wynika li tylko z zasobności lodówki i moich kulinarnych zdolności ;)
      • vangie Re: Ankieta 28.09.10, 18:58
        tez moge wypelnic, korzystam z gazetowej poczty
      • mrs.t Re: Ankieta 28.09.10, 22:06
        wyslij na gazetowego maila, wypelnie chetnie
    • kaeira Od moderatorki 28.09.10, 16:24
      Witam :-)

      Jako moderatorka tego forum bardzo proszę o podanie swoich danych (nazwisko, nazwa uczelni, dokładny tytuł/temat pracy) - takie są zasady forów Edziecka dotyczące zamieszczanych tu ankiet.
      • mig_14 Re: Od moderatorki 28.09.10, 16:38
        Witam! Nazywam się Małgorzata Wąsik, studiuję na SGGW w Warszawie, temat mojej pracy brzmi: Udział suplementów w spożyciu witamin przez kobiety karmiące.
        Ankieta jednak jest wspólna do 4 prac dotyczących żywienia kobiet karmiących. Kolejnymi tematami są:
        Udział suplementów w spożyciu składników mineralnych u kobiet karmiących piersią,
        Ocena stosowania używek oraz spożycia kofeiny w wybranej grupie kobiet karmiących piersią,
        Ocena poziomu spożycia energii i składników podstawowych w wybranej grupie kobiet karmiących piersią.
        Byłabym wdzięczna jeśli przez Państwa forum mogłabym dotrzeć do matek karmiących piersią.
        Pozdrawiam
        • kaeira Re: Od moderatorki 28.09.10, 19:40
          Bardzo dziękuję. :-)

          A prywatnie też mogę wypełnić ankietę, poproszę na maila gazetowego (czyli nick @gazeta.pl )
        • jul-kaa Re: Od moderatorki 29.09.10, 14:16
          na gazetowego poproszę.
    • lapwing123 Re: Ankieta 28.09.10, 21:08
      Mogę wypełnić. Daj na gazetowego.
    • cibora Re: Ankieta 28.09.10, 21:36
      Chętnie wypełnię. Poproszę na gazetowego maila.
      Agnieszka
      --
      Staś (03.05.2008)
    • onunka Re: Ankieta 28.09.10, 21:59
      ja równiez pomoge-prosze wysłać na gazetowego maila
      • smellson Re: Ankieta 28.09.10, 23:34
        ja także poproszę- chętnie pomogę:)
    • mrowka75 Re: Ankieta 28.09.10, 23:48
      pomogę, ale adres: mia.piktel@list.pl
      • arabeska81 Re: Ankieta 28.09.10, 23:58
        hayabusanitro@o2.pl
    • sadzka Re: Ankieta 29.09.10, 10:03
      chętnie wypełnię
      sadzka@gazeta.pl
    • diuszesa Re: Ankieta 29.09.10, 14:36
      ja tez poprosze na gazetowego
      • pyzata001 Re: Ankieta 29.09.10, 14:45
        ja też poproszę na gazetowego
    • fiamma75 Re: Ankieta 29.09.10, 17:54
      poproszę na gazetowego
      • sabeena Re: Ankieta 29.09.10, 21:05
        Również na gazetowego poproszę :)
        • meg303 Re: Ankieta 29.09.10, 21:20
          To i ja poproszę, na gazetowego:)
          • ana_kulka Re: Ankieta 29.09.10, 21:47
            również chętnie pomogę. mój mail: wiewior_ek@tlen.pl
            • mad_die Re: Ankieta 29.09.10, 23:03
              wypełnię, proszę wysłać na gazetowego tę ankietę
              • gochalek82 Re: Ankieta 30.09.10, 08:27
                to i ja na gazetowego poproszę :)
    • caroninka Re: Ankieta 30.09.10, 12:22
      Takze chetnie pomoge. Prosze na gazetowego.
      • lula_w Re: Ankieta 30.09.10, 22:11
        na gazetowego, pliz :-)
    • mig_14 Re: Ankieta 12.10.10, 14:14
      Witam!
      Dziękuję wszystkim kobietom, które zgłosiły swoją chęć udziału w badaniu.
      Jednak brakuje mi jeszcze parunastu wypełnionych ankiet wraz z 3 dniowym jadłospisem, także jeśli, któraś z Pań jest zainteresowana wzięciem udziału w anonimowym badaniu dotyczącym żywienia kobiet karmiących, to podajcie swojego maila, a prześlę Wam ankietę.
      Z góry serdecznie dziękuję :)
      Pozdrawiam
      • basiak36 Re: Ankieta 12.10.10, 14:34
        Ja moge pomoc ogolnie na temat zywienia, bo od kilku miesiecy juz nie karmie:)
        • mig_14 Re: Ankieta 12.10.10, 17:58
          Dziękuję bardzo za propozycję. Jeśli ma Pani jakieś materiały dotyczące żywienia kobiet w ciąży (w szczególności dotyczące witamin i suplementów) to bardzo proszę o przesłanie na mojego maila mig_14@wp.pl
          Pozdrawiam
          • predikata Re: Ankieta 12.10.10, 20:00
            Chętnie pomogę, proszę ankietkę na gazetowego maila. Pozdrawiam
      • agnzimka Re: Ankieta 12.10.10, 22:26
        poprosze na gazetowego
      • ciociacesia poprosze na gazetowego 13.10.10, 11:10

    • erba Re: Ankieta 12.10.10, 22:54
      poprosze na gazetowego
      • nini6 Re: Ankieta 13.10.10, 13:02
        poprosze na gazetowego
    • mig_14 Re: Ankieta 13.10.10, 21:26
      Dziękuję bardzo za zainteresowanie pomocą :)
      Czekam na więcej chętnych MAM oraz na wypełnione ankiety wraz z jadłospisami.
      Pozdrawiam
      • kotleopold Re: Ankieta 15.10.10, 12:08
        poproszę na gazetowego meila :)
        • mig_14 Re: Ankieta 15.10.10, 13:42
          Jeszcze raz serdecznie dziękuję za odzew i czekam na więcej chętnych, gdyż muszę mieć wypełnionych ok. 100 ankiet + jadłospisów.

          Czekam również na zwrot wypełnionych ankiet.

          Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego Dla Mam i ich Maluszków :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka