sialalka
27.11.11, 16:12
Dopadł mnie potworny kaszel.Ból gardła jakos pokonałam (Tantum verde w moim przypadku działa swietnie).Córka wrecz podskakuje mi na piersi jak ja karmie,bo niestety jak juz mnie dopadnie to nie moge tego kaszlu opanowac.Najgorzej jest w nocy,bo jestem rozgrzana i wtedy najbardziej kaszle.Boje sie tez zeby Mała sie nie zaraziła,ma dopiero 2 tygodnie :(
Syrop prawoslazowy nie pomaga...
Co moge wziac?