passsoa85
16.02.14, 09:02
hej
mój maluch karmiony TYLKO PIERSIĄ od 3 dni nie robi kupki, trochę stęka ale nie ma kolek czy mega wzdęć ma 3 miesiące (2 miesiące korygowane) wcześniej robił kilka na dobę potem raz na dobę ale dużą kupkę a teraz jakiś przestój, w czwartek miał 2 szczepionki na żółtaczkę i pneumokoki i od tego czasu nie zrobił kupki czy to może być przyczyna?
narazie nic nie dawałam mam espumisan w domku, jedynie masowałam brzuszek, puszcza bardzo nie ładnie pachnące bąki:) przeczytałam też że dziecko karmione pirsią może robić kupe raz na tydzień? ale on tyle je gdzie mu się to zmieści jakie są wasze doświadczenia, oczywście jutro dzwonię do pediatry