asia823
09.03.05, 12:07
Witam wszystkich, mam miesięczną córeczkę, którą karmię piersią. Moja dieta
nie jest za bardzo urozmaicona, jem dużo pieczywa, ziemniaki, kasze, miesko i
wędliny, z owoców tylko jabłka i czasami pozwole sobie na banana, marchewka i
buraczki też są w moim jadłospisie oraz zupy. Jedząc to wszystko nie jestem
pewna czy moje mleko jest pełnowartościowe i dostarcza dla malucha wszystkich
niezbędnych składników. Prosiłabym o radę mamy z większym doświadczeniem czy
powinnam brać dodatkowo jakieś witaminy, wapno, magnez? Dodam też że nie jem
nabiału chociaż nie wiem czy moja córka ma alergię.