09.03.05, 12:07
Witam wszystkich, mam miesięczną córeczkę, którą karmię piersią. Moja dieta
nie jest za bardzo urozmaicona, jem dużo pieczywa, ziemniaki, kasze, miesko i
wędliny, z owoców tylko jabłka i czasami pozwole sobie na banana, marchewka i
buraczki też są w moim jadłospisie oraz zupy. Jedząc to wszystko nie jestem
pewna czy moje mleko jest pełnowartościowe i dostarcza dla malucha wszystkich
niezbędnych składników. Prosiłabym o radę mamy z większym doświadczeniem czy
powinnam brać dodatkowo jakieś witaminy, wapno, magnez? Dodam też że nie jem
nabiału chociaż nie wiem czy moja córka ma alergię.
Obserwuj wątek
    • mama_maksa Re: witaminy 09.03.05, 17:50
      radziłabym Ci brać jakieś witaminki. Będą one dobre nie tylko dla dziecka, ale
      również Tobie też sie przydadzą przy tak ograniczonej diecie. Ja od 12 m-cy
      karmie piersią i łykam Prenatal. A z tą dietą to też nie można za bardzo
      przesadzać. Próbuj powoli też innych potraw. Ja do 2 m. ż. miałam dietę, a od 3
      m.ż wcinam wszystko. Oczywiście wprowadzałam stopniowo i obserwowałam. Maksiowi
      nic nie jest

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka