rozyczka22
09.10.05, 07:56
Od tygodnia codziennie wsypuje sobie do 1,5 litrowej butelki wody mineralnej
jedną saszetkę Plantexu i pije przez cały dzień. Dzięki temu mój maluszek( 26
dni) jak narazie nie ma problemu ze wdęciami.Raz zdazyło mi sie nie wypić i
strasznie płakał bo zebrało mu się bardzo dużo gazów, dopiero po naszej
pomocy ulżyło mu. Ale zastanawiam się czy mogę ten Plantex tak codziennie
pic, bo to w końcu chyba lek?!Z jedenj strony ma on wyciąg z kopru włoskiego
więc jest ziołem ale nie jestem pewna. Czy któraś z Was piła może też Plantex?
Pozdrawiam Agnieszka