09.10.05, 07:56
Od tygodnia codziennie wsypuje sobie do 1,5 litrowej butelki wody mineralnej
jedną saszetkę Plantexu i pije przez cały dzień. Dzięki temu mój maluszek( 26
dni) jak narazie nie ma problemu ze wdęciami.Raz zdazyło mi sie nie wypić i
strasznie płakał bo zebrało mu się bardzo dużo gazów, dopiero po naszej
pomocy ulżyło mu. Ale zastanawiam się czy mogę ten Plantex tak codziennie
pic, bo to w końcu chyba lek?!Z jedenj strony ma on wyciąg z kopru włoskiego
więc jest ziołem ale nie jestem pewna. Czy któraś z Was piła może też Plantex?
Pozdrawiam Agnieszka
Obserwuj wątek
    • mika_p Re: Plantex 09.10.05, 21:34
      Nie :) ja wierzę w działanie bezpośrednie i herbatkę z kopru włoskiego wlewam
      bezpośrednio w dziecko. ;-)
      Jak raz nie dałam, to następny dzien był okropny, gazy, za nimi kupki, w sumie
      kilkanascie, podrazniona skóra na pupie, ech... Teraz baba ma pół roku i
      czasami nie daję herbatki i ekscesów juz nie ma.

      Jedna saszetka dla dorosłej kobiety to niewiele, to sie podaje niemowlęciu raz
      dziennie taką porcję :) a ty jestes z 15 razy cięższa od dzidziusia :) ale
      skoro skutkuje, to OK.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka