evelkalublin
11.10.05, 09:56
Pomóżcie.Mam 14 dniową córeczkę, którą karmię piersią. Ostatnio zauważyłam,
że mała się nie nadaja. Ciągle płacze, grymasi, jest niespokojna. Śpi w ciagu
dnia tylko 4 -6 godzin, a nocy też nie przesypia dobrze. Koleżanka poradziła
mi abym kupiła butelke i mleko NAN1. Mała dostała 60ml tegoż mleka po czym
wypiła (przyssała się) 40ml, co oznacza że była głodna. Zasnęła na 15 minut
po czym wszystko zaraz zwróciła. Czy znacie może jakiś inny sposób lub inny
produkt z którego byłoby zadowolone moje maleństwo? A może te wymioty lub
taka reakacja są tylko na początku?