edytasob
29.06.06, 12:43
witam! mam pytanie wynikajace z tesknoty za dluzszym snem w nocy. Co moge zrobic, aby
9tygodniowy synek spal w nocy dluzej niz 2-3 godz. po ostatnim karmieniu?po kapieli o 20 spi di 24
a potem co 2 godz karmienie piersia. czy jest jakis sposob? pozdrawiam