bastka8
25.07.07, 23:05
Dziewczyny czy któraś z Was ma lub miała do czynienia z laktatorem Aventu?
Jesli tak to czy też miałyście problem ze ściąganiem pokarmu? Mi czasami
schodzi 20 minut pompowania zanim mleko zacznie plynac a czasami nawet i po 20
minutach nie chce. Czy robię coś źle? Czy po prostu ten laktator ma taka wade
ze nie ciągnie jak należy? Dodam ze uszczelkę już próbowałam zmienić. Pierwsze
3 tyg laktator działał rewelacyjnie. A może coś nie tak z moimi piersiami?
Proszę poradzcie coś.