13.12.07, 21:02
Obserwuj wątek
    • mi.ni Re: ser feta? 13.12.07, 21:05
      przepraszam! wysłał mi sie post bez treści
      oto pytanie:
      >>6 miesiąc karmie,zaczełam rozszerzac małej- tylko sobie rozszerzać zapominam..
      eh. czy fete można bardzo lubie i około roku nie jadłam bo w ciąży też chyba..
    • bathilda Re: ser feta? 13.12.07, 21:15
      Można jeść spokojnie. Listerioza jest groźna dla ciężarnej. Wrzuć w wyszukiwarkę
      to znajdziesz sporo wątków o tym i pleśniowych też.
      • kaeira Re: ser feta? 13.12.07, 23:38
        Tak, Bathilda ma rację. Jeżeli jesz normalnie nabiał, możesz i fetę, i bryndzę,
        i oscypek...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka