mi.ni Re: ser feta? 13.12.07, 21:05 przepraszam! wysłał mi sie post bez treści oto pytanie: >>6 miesiąc karmie,zaczełam rozszerzac małej- tylko sobie rozszerzać zapominam.. eh. czy fete można bardzo lubie i około roku nie jadłam bo w ciąży też chyba.. Odpowiedz Link Zgłoś
bathilda Re: ser feta? 13.12.07, 21:15 Można jeść spokojnie. Listerioza jest groźna dla ciężarnej. Wrzuć w wyszukiwarkę to znajdziesz sporo wątków o tym i pleśniowych też. Odpowiedz Link Zgłoś
kaeira Re: ser feta? 13.12.07, 23:38 Tak, Bathilda ma rację. Jeżeli jesz normalnie nabiał, możesz i fetę, i bryndzę, i oscypek... Odpowiedz Link Zgłoś