asiunia555
10.03.08, 12:09
Pani Moniko, dziewczyny,
urodziłam Kubusia 20 listopada 2007. jest wyłącznie karmiony piersią.
od początku maja muszę wrócić do pracy i nie wiem i nie wyobrażam
sobie jak się do tego przygotować?
karmię go o w miarę uregulowanych porach:
pomiędzy 06.00 - 06.30
pomiędzy 09.00 - 09.30
pomiędzy 12.30 - 13.00
pomiędzy 15.30 - 16.00
pomiędzy 18.00 - 18.30
ostatnie karmienie okolo 21.30 i on potem śpi aż do 6 rano.
moje piersi zatem mają bardzo długą przerwę i nie robi się zastój.
pediatra radzi mi:
albo odciąganie w pracy w porach karmienia - a to jest niemożliwe -
nie mam absolutnie warunków - szkło i openspace,a w WC nie będę
tego robić.
albo karmienie ok. 09 tej i ok.13 stej zastąpić czymś innym i wtedy
nie musiałabym odciągać. pracując nie 8 a 7 godzin wracałabym do
domu na karmienie to o 16stej. - Czy taka opcja jest faktycznie
możliwa? Czy Kubuś nie będzie za mały na inne jedzonko niż mleko?
Czy dla piersi kolejna taka kilkugodzinna przerwa nie okaże się
zgubna? Ile czasu przed powrotem do pracy musiałabym wprowadzać te
nowości?
z góry dziękuję za pomoc