30.10.08, 15:28
witam, i od razu pytam. mój czterotygodniowy chłopiec je równiusieńko co
półtorej godziny i nie umiem mu wydłużyć tego czasokresu. dopiero wieczorem,
od 23-1 w nocy wymyślił sobie czas aktywności i albo siedzi przy pustej piersi
albo piszczy w niebogłosy. ja pada na twarz a on fika. co mogę zrobić żeby
spał o tej porze? no i czt to normalne ze mały wieczorem chce ssac przez 2
godziny.dziękuję za pomoc i pozdrawaim
Obserwuj wątek
    • aitchigirl Re: normalne? 30.10.08, 16:26
      Oczywiscie, ze wszystko normalne. Jest jeszcze malutki i ma bardzo
      malutki zaladek, ktory nie pochlonie zbyt duzo mleka, dlatego tez je
      czesto. U nas te na poczatku maly mial odwrotny tryb zycia, w dzien
      spal w nocy chcial buszowac. Chyba jakos po poltora miesiaca mu sie
      przestawilo. A dlugie wieczorne karmienia to u mojego malego do tej
      pory norma (ma juz 6 miesiecy)
      • mama_mak Re: normalne? 30.10.08, 17:11
        perfekcyjnie normalne - znaczy, ze wszystko z Wami w porzadku, Twoje
        mleko jest dobre, bo trawi sie szybko, martwilabym sie jakb bylo na
        odwrot
    • mirimiri Re: normalne? 30.10.08, 18:40
      dzięki serdeczne za uspokojenie mnie :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka