Dodaj do ulubionych

pytanie do Pani Moniki

10.02.09, 15:23
Jestem mamą 9 tygodniowego chłopczyka, karmie tylko piersią i jak do
tej pory stosowałam dietę bardzo restrykcyjną, ciągle rosołek,
krupnik, barszczyk czerwony, gotowane mięsko marchewka, kasze ryż,
ale już mi się to znudziło chciałabym jeść troche nabiału, może ryby
pomidory zastananwie mnie fakt jak obserwować u dziecka objawy
alergii???, po czym mam wiedzieć że coś jest nie tak??? Z góry
dziękuje za informacje
Obserwuj wątek
    • mama_frania Re: pytanie do Pani Moniki 10.02.09, 15:27
      Bóle brzuszka, śluz w kupce, wysypka to mogą być niepokojące objawy jesli coś
      dziecku zaszkodziło.
    • aannagr Re: pytanie do Pani Moniki 10.02.09, 19:04
      Polecam artykuł:
      www.edziecko.pl/pierwszy_rok/1,79400,3855207.html?as=1&ias=2&startsz=x
    • monika_staszewska Re: pytanie do Pani Moniki 11.02.09, 21:22
      Jeśli w czasie wprowadzania nowości do Pani diety pojawią się: nasilone bóle
      brzuszka, kupki w kolorze ciemnozielonym, lub z dodatkiem drobinek krwi czy
      bezbarwnych, przezroczystych pasm śluzu, nasilone ulewanie, odparzona pupa,
      ciemieniucha, szorstka skóra, wysypka, można będzie podejrzewać, że wprowadzona
      nowość nie służą dziecięciu.
      pozdrawiam :)
      monika staszewska

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka