Dodaj do ulubionych

Bebilon Pepti 2 vs Nutramigen 2

11.05.10, 14:55
Mam pytanko o smak Pepti 2. Czy Bebilon jest pozbawiony takiego charakterystycznego posmaku jaki ma Nutramigen 2?
Mój synek nie chce żadnego dania na Nutramigenie na gęsto, mleko lubi tylko samo albo z kleikiem ryżowym ale wypijane z butelki. Zastanawiam się czy Pepti nie jest inne w smaku i może "załapie" to mleko do jedzenia na gęsto?
Obserwuj wątek
    • jowita-90 Re: Bebilon Pepti 2 vs Nutramigen 2 11.05.10, 17:03
      nie wiem jak smakuje nutramigen ale b.pepti ma posmak gorzki-przynajmniej dla
      mnie...
      • nikaa818 Re: Bebilon Pepti 2 vs Nutramigen 2 11.05.10, 17:36
        pepti ma łagodniejszy smak i zapach . synek znajomej szybko i
        chetnie przeszedł z nutry na pepti. zdaje mi sie , że pepti bardziej
        smakuje maluchom.
    • rad-aga Re: Bebilon Pepti 2 vs Nutramigen 2 11.05.10, 20:06
      Nasz maluch nie chciał tknąć nutramigenu, juz przez zapach odwracał
      główkę i nie było mowy o jedzeniu.
      Z Bebilon Pepti poszło gładko, załapał przy pierwszym podaniu i
      bardzo polubił. Ma 6,5 miesiąca i od 2 tygodni jest na mm.
      • pomarancza-1 Re: Bebilon Pepti 2 vs Nutramigen 2 11.05.10, 20:37
        Problem polega na tym, że mu Nutra tak bardzo smakuje, że nie chce sobie psuć jej smaku owocami czy kaszkami smakowymi smile
        Może jeśli Pepti jest łagodniejsze to zaakceptuje je w daniu gęstym.
        Dzięki za odpowiedzi.
        • nastjaa Re: Bebilon Pepti 2 vs Nutramigen 2 12.05.10, 23:51
          Moja uwielbia nutramigenek, ale nie miala najmniejszego problemu z
          dodaniem kaszek. Niestety też nie je ich lyżeczką (wg. mnie i tak
          wychodzi rzadki). Pozostałe dania je łyżeczką.
    • blue_romka Re: Bebilon Pepti 2 vs Nutramigen 2 13.05.10, 07:26
      Ja karmię piersią, więc nie mam ŻADNYCH problemów, ale myślę, że swoim
      zwyczajem powinnaś wystosować jakiś protest do producenta Pepti, że Twoje
      dziecko nie chce go pić. Dziwię się, że jeszcze nie założyłaś postu w tej
      sprawie.
      • pomarancza-1 Re: Bebilon Pepti 2 vs Nutramigen 2 13.05.10, 12:36
        Chciałaś być zabawna ale ci nie wyszło bo jak widać MASZ PROBLEM tongue_out chociażby ze zrozumieniem treści posta...
      • agick Re: Bebilon Pepti 2 vs Nutramigen 2 13.05.10, 13:12
        no brawo, zupełnie na temat blue romka.
        • bregula1 Re: Bebilon Pepti 2 vs Nutramigen 2 13.05.10, 14:12
          pepti jest "lagodniejsze" w smaku ze tak powiemsmile
      • wilma.flintstone Re: Bebilon Pepti 2 vs Nutramigen 2 13.05.10, 14:05
        blue_romka napisała:

        > Ja karmię piersią, więc nie mam ŻADNYCH problemów

        I tu butelkowe forumowiczki zrobily z zazdrosci wielka kupe....
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka