pomarancza-1
11.05.10, 14:55
Mam pytanko o smak Pepti 2. Czy Bebilon jest pozbawiony takiego charakterystycznego posmaku jaki ma Nutramigen 2?
Mój synek nie chce żadnego dania na Nutramigenie na gęsto, mleko lubi tylko samo albo z kleikiem ryżowym ale wypijane z butelki. Zastanawiam się czy Pepti nie jest inne w smaku i może "załapie" to mleko do jedzenia na gęsto?