ju8
12.08.04, 09:20
Moja córa ma 5,5 m-ca. Od miesiąca obraca sie na brzuszek. Pełza okrężnie,
łapie zabawki w tej pozycji, ona wrecz uwielbia lezec na brzuszku. Nawet na
spacerze obraca sie na brzuszek i tak podziwia świat. Nie przejawia natomiast
najmniejszej ochoty na obroty z brzuszka na plecy. Jak to było u Was?
Ju