kasika75 28.02.05, 09:06 moj trzytygodniowy Jas dziwnie spi tzn.ma otwarte usteczka i wykrzywiony kregosłup i głowke ? mimo ze ukladam go na plecka to tak sie zawsze przekreci , czy Wasze dzieci tez tak spia, acha i czasami sobie charczy Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
renia_29 Re: dziwnie spi 28.02.05, 09:16 To, że ma otwarte usteczka może świadczyć o tym, że ma niedrożny nosek. A z tym krzywieniem powinnaś udać sie do pediatry. Nie wiem jak jest twój synek wykrzywiony, ale moja córeczka wyginała się bardzo do tyłu i okazało się że ma wzmożone napięcie mięśniowe. Bardzo dużo dzieci ma takie napięcie. Nie jest to nic poważnego, ale trzeba leczyć, tzn. rehabilitować, bo nie leczone może prowadzić do opóźnienia w rozwoju i późniejszych problemów w szkole. Mam nadzieję, że to nic poważnego u twojego Jasia. Pozdrawiam ciepło i życzę dużo zdrówka tobie i Jasiowi Renata, mama Joasi a to koja Perełka: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=21039965 Odpowiedz Link Zgłoś
aniczek1 Re: dziwnie spi 28.02.05, 09:31 Patrycja zazwyczaj zasypiala wygieta w palak z glowa odchylona do tylu- gdzies od 2 miesiaca do kilku. Widocznie tak jej bylo wygodnie a lekarz nie stwierdzil nic niepokojacego. Co do charczenia- to moze miec zatkany nosek i ciezko mu sie oddycha albo sapke. Pozdrawiam Ania i Pati (22.03.2004) Odpowiedz Link Zgłoś