Dodaj do ulubionych

dziwnie spi

28.02.05, 09:06
moj trzytygodniowy Jas dziwnie spi tzn.ma otwarte usteczka i wykrzywiony
kregosłup i głowke ? mimo ze ukladam go na plecka to tak sie zawsze
przekreci , czy Wasze dzieci tez tak spia, acha i czasami sobie charczy
Obserwuj wątek
    • renia_29 Re: dziwnie spi 28.02.05, 09:16
      To, że ma otwarte usteczka może świadczyć o tym, że ma niedrożny nosek. A z tym
      krzywieniem powinnaś udać sie do pediatry. Nie wiem jak jest twój synek
      wykrzywiony, ale moja córeczka wyginała się bardzo do tyłu i okazało się że ma
      wzmożone napięcie mięśniowe. Bardzo dużo dzieci ma takie napięcie. Nie jest to
      nic poważnego, ale trzeba leczyć, tzn. rehabilitować, bo nie leczone może
      prowadzić do opóźnienia w rozwoju i późniejszych problemów w szkole.
      Mam nadzieję, że to nic poważnego u twojego Jasia.

      Pozdrawiam ciepło i życzę dużo zdrówka tobie i Jasiowi
      Renata, mama Joasi
      a to koja Perełka:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=21039965
    • aniczek1 Re: dziwnie spi 28.02.05, 09:31
      Patrycja zazwyczaj zasypiala wygieta w palak z glowa odchylona do tylu- gdzies
      od 2 miesiaca do kilku. Widocznie tak jej bylo wygodnie a lekarz nie stwierdzil
      nic niepokojacego. Co do charczenia- to moze miec zatkany nosek i ciezko mu sie
      oddycha albo sapke. Pozdrawiam
      Ania i Pati (22.03.2004)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka