gonzia
27.07.05, 08:51
Drogie Mamy
Moje dziecko od urodzenia ma na szyi równolegle umiejscowione dwa małe
guzki...Zgłaszałam to pediatrze ale jakoś ten problem zbagatelizowała a ja
niepokoję się dalej. Po jednej stronie trochę się zmniejszył ale po prawej
nie dość że się wyczuwa to jeszcze widać szczególnie gdy odkręca główkę w
przeciwną stronę. Co to może być? Czy to może powiększone węzły chłonne?
proszę podzielcie się doświadczeniami...
G