Dodaj do ulubionych

co na kolki dla 10 dniowego maluszka ?

14.10.05, 18:24
z gory dziekuje za odpowiedzi
Obserwuj wątek
    • pdj Re: co na kolki dla 10 dniowego maluszka ? 14.10.05, 20:32
      ja podawalam GRIPE WATER
    • gosiiik Re: co na kolki dla 10 dniowego maluszka ? 15.10.05, 00:00
      Ja podawałam herbatkę z rumianku. Sama parzyłam. bo na tych gotowaych w
      granulkach jest napisane ze od 1 mies.
      • jimg Re:suszarka 15.10.05, 08:35
        masowanie ciepłym strumieniem powietrza brzuszka-oczywiście przez ubranko i
        pieluszkę żeby nie poparzyć. Jest to sposób polecony przez pediatrę i działa.
        Dodatkowo szum z suszarki uspokaja i dziecko zasypia. POLECAM-sama
        przetestowałam
        • pimpek_sadelko Re:suszarka 15.10.05, 08:41
          ,ozna tez wlaczyc odkurzacz...dziecko cichnie. a z lekow polecam sab simplex,
          espumisan, lefax.
    • ab-75 Re: co na kolki dla 10 dniowego maluszka ? 15.10.05, 09:04
      Ja podawałam lek o nazwie Infants Mylicon mozesz o nim poczytac na
      www.mylicon.com , sprowadziłam go z USA, podaje się po karmieniu , jednak nie
      wolno przekroczyc 12 w ciągu doby.Jest to najlepszy lek polecany przez
      pediatrów w USA. Zostały mi 2 opakowania , gdybys chciała mogę
      odsprzedać,oryginalnie zapakowane, cena 8,5 USD. Kontakt ze mną to
      agata_75@interia.pl jestem z Gdyni
      • mamapauli1 Re: co na kolki dla 10 dniowego maluszka ? 15.10.05, 09:13
        Od 28 dnia życia jest "Bobotic" u nas pomógł to jet bodajże odpowiednik
        niemieckiego "sab simplex". A suszarka faktycznie działa.
    • almerka1 Re: co na kolki dla 10 dniowego maluszka ? 15.10.05, 10:55
      moze być rumianek, masowanie brzuszka, moze tez maluszek od czasu do czasu
      poleżać na brzuszku to sobie sam bedzie masowal, poza tym są herbatki
      antykolkowe, możesz spróbować i zobaczysz co działa najlepiej
      • lukaski2 Re: co na kolki dla 10 dniowego maluszka ? 15.10.05, 17:01
        JA podawałam GRIPE WATER, sprawdził się też masaż i suszarka.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka