Dodaj do ulubionych

werandowanie

31.12.05, 16:51
Moja dzidzia ma 2 tygodnie i 3 dni. Zastanawiam sie czy juz zacząć go
werandowanie. Trochę się boję czy nie za wielkie mrozy? Podpowiedzcie w
którym czasie najlepiej zacząć.
Obserwuj wątek
    • majan2 Re: werandowanie 31.12.05, 17:08
      Mysle, ze juz pora o ile nie wieje, nie pada na buzie i nie jezt zimniej niz -1.
      tzreba zaczac od krótkiego werandowania okolo 15 minut i stopniowo wydluzac a za
      tydzien an spacer. Nie ma co przegrzewac dziecka
      • niunia64 Re: werandowanie 31.12.05, 18:49
        Spokojniejuz. Ja właśnie od 2 tygodnis zycia zaczęlam. Wychodziłam z nia na
        taras, stawiałam na krzeselku nosidelko, bo nie chciałam jeszcze wózka brudzić
        i tak od 5 minut zaczeła, pokremuj dzidzi buźke, daszek makryj, a jak jest mróz
        to pieluszke na buźke. Poptem 10 minut nastepnego dnia, 15, 20, 30 i spacer na
        godzinkę, a teraz juz chodzimy na 2 jak pogoda ładna i jak mamie sie chce
        ruszyć i jak ma czas, mała ma 5 tygodni i odpukac w niemalowane jest zdrowa.
    • agnieszka-anna Re: werandowanie 31.12.05, 18:51
      WłaSnie wczoraj pytałam o to samo naszą panią pediatrę- przy obecnej aurze
      doradziła zacząć werandowanie od 3 tyg życia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka