ewawlodar1 09.07.06, 15:14 Pomóżcie Mój 3 miesięczny synek od 4 dni ma lekką biegunkę. Jest na butli i chcę mu podać ORS 200 ale nie wiem czt jako posiłek i potem już normalnie mleko czy jako napój między poosiłkami. Z góry dziękuję za pomoc Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
monis80 Re: biegunka,pomóżcie 09.07.06, 15:17 Wydaje mi się,że jako napój międzyposiłkami. Nam pediatra doradziła mieszać z soczkiem bo nie jest to zbyt smaczne. Odpowiedz Link Zgłoś
5_monika Re: biegunka,pomóżcie 09.07.06, 15:22 spróbuj między posiłkami, najwyżej właściwy posiłek się opóxni, jeśli dziecko się tym nasyci.Jeśli podejrzewasz przyczynę wirusową biegunki, możesz podać 3 razy dziennie Oscillococinum lub beż względu na pochodzenie jakiś kompleks homeopatyczny na biegunkę np.Heel-a lub Dagomedu.Wszystko dostępne w aptece. Dużo bardzo pić w małych ilościach ale b.często. Odpowiedz Link Zgłoś