Dodaj do ulubionych

biegunka,pomóżcie

09.07.06, 15:14
Pomóżcie
Mój 3 miesięczny synek od 4 dni ma lekką biegunkę. Jest na butli i chcę mu
podać ORS 200 ale nie wiem czt jako posiłek i potem już normalnie mleko czy
jako napój między poosiłkami.
Z góry dziękuję za pomoc
Obserwuj wątek
    • monis80 Re: biegunka,pomóżcie 09.07.06, 15:17
      Wydaje mi się,że jako napój międzyposiłkami. Nam pediatra doradziła mieszać z
      soczkiem bo nie jest to zbyt smaczne.
      • 5_monika Re: biegunka,pomóżcie 09.07.06, 15:22
        spróbuj między posiłkami, najwyżej właściwy posiłek się opóxni, jeśli dziecko
        się tym nasyci.Jeśli podejrzewasz przyczynę wirusową biegunki, możesz podać 3
        razy dziennie Oscillococinum lub beż względu na pochodzenie jakiś kompleks
        homeopatyczny na biegunkę np.Heel-a lub Dagomedu.Wszystko dostępne w aptece.
        Dużo bardzo pić w małych ilościach ale b.często.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka