hermenegilda20
04.09.06, 19:22
drogie dziewczyny juz nie wiem co mam o tym myslec a juz tym bardziej co mam
robic.Moja córcia własnie skonczyła 3 miesiące i od paru dni bardzo płacze
zanim usnie wrecz sie wygina i potwornie wrzeszczy.Budzi tez sie z
płaczem.Spi często w ciągu dnia ale tylko po 20-30min.Ogólnie jest pogodnym
dzieckiem.Co to drogie mamy moze być?a przede wszystkim jak jej pomoc?Jeszcze
do zeszłego tyg.nie miałysmy takiego problemu,zasypiała lulana,przytulana
bądz głaskana a teraz nic nie pomaga!chyba ze dam na smoczek lek debridat ale
ilez mozna.Prosze moradzcie mi coś!Z góry dziekuje.