Gość: magia
IP: *.*
09.02.03, 15:01
mam pytanie, jak to z nią w końcu jest, bo mi pediatra zalecił stosowanie od 2 tygodnia życia córci po 2 kropelki na dobę, a w ulotce jest wyraźnie napisane, że można stosować dopiero u 4-tygodniowych niemowlątsama nie wiem już co o tym myśleć, a jak wam zalecali pediatrzy ???Magdalena