Dodaj do ulubionych

strasznie się ślini

01.02.07, 20:44
mam pytanie do mam dzieci ząbkujących: otóż mojej Ali wyszły dwie dolne
jedynki. mam wrażenie, że teraz zaczęła się ślinić jeszcze bardziej niż przed
wyjśćiem pierwszych ząbków. po prostu się z niej "leje", jest wiecznie cała
mokra, przesiąkają śliniki i kilka razy na dzień wymaga przebrania. proszę
powiedzcie, czy wasze pociechy też się tak strasznie śliniły czy maja córka
to jakiś ewenement?
Obserwuj wątek
    • czarna83 Re: strasznie się ślini 01.02.07, 22:37
      hej moj synus sie strasznie slinił jak miały mu wychodzic zabki takze z twoja
      corcia jest wszystko ok niestety tak czasami sie zdarza.teraz tez mi sie slini
      mały slinotok pozdrawiam.
    • karcia85 Re: strasznie się ślini 01.02.07, 23:04
      Mojej Wiktorii zaraz po wyrznieciu sie dolnych jedynek zaczely rosnac te gorne.
      A tak sie przy tym slinila ze tam gdzie siedziala to byla mala kaluza;
      wycieralismy jej brode praktycznie co chwilkę.
      Teraz ma 8 zebow, jeden gdzies z tylu rosnie do kompletu i juz sie nie śliniwink.
      Ma 9.5 miesiąca.
    • apfelwein Re: strasznie się ślini 02.02.07, 12:08
      To nic, że się ślini. Tak jest w okresie ząbkowanie. Dbaj o skórę bródki, która
      może być podrażniona od ciągłego "nawadniania" i wycierania śliny. Tłusty krem,
      który nie uczula bardzo pomaga.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka