monika7807
01.02.07, 20:44
mam pytanie do mam dzieci ząbkujących: otóż mojej Ali wyszły dwie dolne
jedynki. mam wrażenie, że teraz zaczęła się ślinić jeszcze bardziej niż przed
wyjśćiem pierwszych ząbków. po prostu się z niej "leje", jest wiecznie cała
mokra, przesiąkają śliniki i kilka razy na dzień wymaga przebrania. proszę
powiedzcie, czy wasze pociechy też się tak strasznie śliniły czy maja córka
to jakiś ewenement?