kasia8215
14.08.07, 09:08
Hej!napiszcie dziewczyny prosze jak dlugo wasze pociechy uczyly sie
raczkowac,tzn.ile trwalo to od momentu jak zaczely podnosic pupe do
momentu jak zaczely raczkowac.Moja 8,5 mies corcia wlasnie podnosi
tylek do gory i nie wiem ile to jeszcze moze potrwac a powiem ze
bardzo bym chciala zeby zaczela juz raczkowac.
Pozdrawiam