03.09.03, 20:51
mojego 3 tyg. synka często męczy czkawka - lekarz stwierdzil,ze to normalne i
jest to kwestia niedojrzałego jeszcze całkiem układu trawiennego, a co na to
Mamy z forum?
Obserwuj wątek
    • umargos Re: czkawka 03.09.03, 21:50
      Ma rację..to całkiem normalne. Moja mała dość długo je miewała, chyba do końca
      2 miesiąca. Potem jakoś same minęły.
      Pozdrawiam
      Ula
      • 11ulla Re: czkawka 04.09.03, 00:01
        czkawka jest normalna, ale mozna maenstwu pomoc na dwa sposoby
        albo daj cyca - pociaga troche i przejdzie,
        albo jezeli dostaje czkawki z zimna, albo w tym momencie gardzi cycą - nakryj
        cieplej

        malenstwo z tego wyrasta
        moj synek ma juz 5 miesiecy i juz tylko czasami dostaje czkawki
        • kangureq Re: czkawka 04.09.03, 19:06
          Mój maluch miał czkawkę jak zmarzł, albo jak mu sie ulało. Pomagł cycuś, lub
          czapeczka na głowe- tak wyczytałam i pomagało. Aby ogrzać główkę dzieciaczka.
          A teraz ma 4,5 miesiąca i ma bardzo rzadko, jak zmarznie
          Anita
    • basha Re: czkawka 04.09.03, 21:24
      Hej!
      A moja Majka dostaje czkawki, jak chce coś wyartykułować, jak ja zagaduję.
      Strasznie mi jej wtedy szkoda. Tak się żali z tego powodu. Cycem w takiej
      sytuacji zwykle gardzi. Nawet potrafiła zwymiotować. Teraz ma 3,5mca i czkawki
      jakby ustały
      pozdrawiam
      Basia
    • betty79 Re: czkawka 05.09.03, 12:46
      Witam
      Mój dwu-miesięczny synek ma czkawkę kilka razy dziennie nie ukrywam że mnie to
      bardzo denerwuje
    • inkaa1 Re: czkawka 05.09.03, 19:14
      A ja czytalam,ze czkawka nie powinn niepokoic poniewaz przez czkawke
      wzmacniaja sie pluca.
      • nika28wawa Re: czkawka 04.10.03, 21:06
        moja Basia też ma często czkawkę. Lekarz powiedziął że tak ma być i będzie
        jeszcze przez jakiś czas. To normalne. Nie przejmuj się.
        Pozdrowienia
        Monika
    • goska_mama_kasi_i_gabrysi Re: czkawka 07.10.03, 23:57
      Położna środowiskowa wizytę u nas zaczęłą od pytania: "Wiecie, że czkawka nie
      robi się z zimna?"
      Pozdrawiam smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka