czesc wszystkim!!
moje male zaczelo sie wczoraj ruszac!!!!!!!!!!! fajne ale i dziwne
uczucie

)) czesto jest cisza ale nieraz zaczyna sie młynek w moim brzuchu az
mi twardnieje, musze kupic sobie Nospe i zazywac bo twardnienie macicy to na
tym etapie chyba nic dobrego.. 17 tydzien trwa i na pewno to juz moja dzidzia
daje o sobie znac bo nigdy czegos takiego nie czulam

) ale to twardnienie
mnie troche martwi
pozdrawiam was wszystkie ja i moje brykajace dziecko
k&j 17tc