Dodaj do ulubionych

Forum dla alergikow

31.10.05, 13:49
3 lata temu zaczynałam własnie od tego forum. Uzyskałam tam dużo
pomocy,dowiedzialam sie mnostwo rzeczy.Jest tez tam troche przesadyzmu
czasami,ale ogolnie forum jest swietne.Polecam
forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=578
Obserwuj wątek
    • kika_kika Re: Forum dla alergikow 02.11.05, 11:49
      Aniu, bardzo Ci dziękuję,
      znalazłam już tam kilka ważnych dla nas informacji.
      Kurcze, dlaczego nikt wczesniej nie powiedział, że w ciąży nalezy unikać
      mocnych alergenów, by później dziecko nie miało problemów?? - ja złopałam mleko
      i jadłam nabiał jak najęta, słodycze młóciłam jak wiatrak....
      a teraz ... maksio ma chyba alergie na rózne rzeczy i albo czeka nas wizyta u
      alergologa albo... jeszcze sprawdzę inną dietę i będę zapisywać co i jak.
      • aniapatryk Re: Forum dla alergikow 02.11.05, 12:15
        Kochana nie do konca tak jest z tym unikaniem alergenow w ciazy,uwierz mi ja
        teraz przy drugim naprawde unikałam ich, no i co moj mały juz wysypany.Nie ma co
        sobie robic wyrzutów.Ja ze swojej strony moge ci tylko polecic jedno,leczenie
        Homeopatia.Nam pomogło bardzo ze starszym ,teraz moj mały juz tez jest po
        wizycie u homeopaty
        • kika_kika Re: Forum dla alergikow 02.11.05, 12:23
          tylko skąd ja takiego wezmę w poznaniu??
          A wogóle... to jak to leczenie u Was wygląda??
          • aniapatryk Re: Forum dla alergikow 02.11.05, 13:54
            A prosze bardzo
            lek. med. Wojciech Wika * Homeopata Klasyczny

            ul.Miczurina 20a Poznań -
            tel: 0 -61- 867 48 51
            bardzo polecany Dr. Pietrala z Kornika 0-61 8170-297 (20 km od P-nia)
            (klasyk)
            choc dostanie sie do niego jest baaaaardzo trudne

            Polecany dr Wirga w Poznaniu,ul Kassyusza 2,tel:8411160.Bardzo
            d.specjalista,ale troche szorstki

            To wszystko polecani lekarze z forum homeopatia.
            Pierwsza wizyta to około 1,5 godzinny wywiad, pytania zadawane czasem sa
            smieszne ale bardzo wazne .lekarz leczy twoje dziecko jednym lekarstwem kompleksowo

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka