murken
23.06.06, 09:55
Kaliaa ,pomocy !
Miesiac temu pisalas ,ze coreczka przekreca sie w nocy ,staje na raka, nie
umie sie odwrocic i placze przez sen. U nas jest to samo . Masakra, ja po
nocy czuje sie jak kiszony ogorek. Wcale nie chce jesc ,tylko przekreca sie i
placze. Dzisiaj wstawalam co kilkanascie minut. Napisz mi prosze co na to
poradziliscie i jak jest teraz ,jak dlugo to trwalo.
Pozdrawiam.