agakapcia
12.07.06, 09:08
wczoraj koło 23:00 rozbolała mnie żołądek i dostałam biegunki ....wogóle nie wiem po czym bo naprawde nic dziwnego nie jadłam ( rano 3kanapki z masłem, obiad -krupnik i pierś gotowana z kartoflami i kolacji już nie jadłam - jedyne co to wypiłam wapno calcium może po tym...
wzięłam węgiel ... w nocy odciągałam mleko dziś rano też ale bałam się podać go dziecku więc poiłam go sztucznym...
kiedy mogę go pokarmić i czy wogóle powinnam była go odstawić???
bo ja obawiałam się że skoro ja mam jakieś sensacje żołądkowe to mały też będzie miał..
jak to jest???
czy ktoś wie!!