Dodaj do ulubionych

biegunkowe dylematy

12.07.06, 09:08
wczoraj koło 23:00 rozbolała mnie żołądek i dostałam biegunki ....wogóle nie wiem po czym bo naprawde nic dziwnego nie jadłam ( rano 3kanapki z masłem, obiad -krupnik i pierś gotowana z kartoflami i kolacji już nie jadłam - jedyne co to wypiłam wapno calcium może po tym...

wzięłam węgiel ... w nocy odciągałam mleko dziś rano też ale bałam się podać go dziecku więc poiłam go sztucznym...
kiedy mogę go pokarmić i czy wogóle powinnam była go odstawić???
bo ja obawiałam się że skoro ja mam jakieś sensacje żołądkowe to mały też będzie miał..

jak to jest???
czy ktoś wie!!

Obserwuj wątek
    • mysza_33 Re: biegunkowe dylematy 13.07.06, 07:29
      Moim zdaniem powinnaś podać mleko z piersi, ja miałam też jakiś czas (jeszcze w
      połogu) takie rozwolnienie, mąż to samo, a nasza pediatra jasno zasugerowała, że
      nie należy brać tego pod uwagę. Jak jesteś chora to tym bardziej karmisz
      piersią, by wraz z mlekiem podać również przeciwciała.
      Nasz jest karmiony metodą mieszaną. Ale widziałam dokładnie jak dziecko potrafi
      reagować na mieszankę, gdy nie jest do niej przyzwyczajone... Też się męczy i
      może mieć rozwolnienie plus wymioty.
      Nie warto eksperymentować.

      Mysza

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka