hanna26
16.02.07, 09:01
Czy jest może ktoś, kto w najbliższym czasie zamierza odstawić od piersi?
Mała niedługo będzie miała 1,5 roku, pierwsze dziecko odstawiłam w tym mniej
więcej wieku. Karmię jeszcze w nocy, no i mała lubi sobie co jakiś czas
podpić w dzień. Przymierzam się powoli do zastapienia cycusia sztucznym
mlekiem.
Jakie są wasze doświadczenia? Są jeszcze dziewczyny, które nadal karmią?
Jakim mlekiem zamierzacie zastąpić (bądź już zastapiłyście) pierś?