Dodaj do ulubionych

przedawkowanie wit C

01.04.08, 11:42
można? Jestem przeziębiona i przez kilka dni (6) jadłam 3x dziennie wit C
1000mg. Jakoś nie wpadłam na to żeby się wcześniej upewnć czy to bezpieczne?
Do lekarza idę za dwa dni - a chciałabym sie uspokoić już dziś. myslicie że to
mogło być szkodliwe dla dzidki?
Obserwuj wątek
    • hanti Re: przedawkowanie wit C 01.04.08, 11:50
      nadmiar witaminy c jest wydalany z moczem smile
      spokojnie, chociaż na przyszłość radzę uważać bo szkoda nerek wink
      • santamanana Re: przedawkowanie wit C 01.04.08, 13:30
        Hanti, dziękuję za szybką odpowiedź - uspokoiłam się smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka