06.05.08, 13:08
Do mam Weoniczeksmile) Moja ma 8 miesiecy i ciagle nas zadziwia i rozsmiesza,pozdrawaim
Obserwuj wątek
    • malami-gotka Re: Weroniki 08.05.08, 17:11
      Witam.
      Jestem mama nieco wiekszej Weronisi. Moja Nika skonczy 2 latka 28
      maja. A tak niedawno tez miala 8 m-cy. Pozdrawiam.
      • an-rogozinska Re: Weroniki 21.05.08, 14:20
        Moja to już prawdziwa pannica, wkrótce skończy 8 lat i jest najstarsza z całego
        rodzeństwa (5lat, i 1 rok i 3 mies.)
        • malami-gotka Re: Weroniki 21.05.08, 22:45
          Witamy,
          Napisz jaka jest twoja Weronika. Ciekawe czy pewne cechy charakteru
          sie pokrywaja?
    • bea58 witam 10.06.08, 16:59
      moja to to już panna pełną gębą smile ma trzy lata. Jest bardzo
      inteligentna i strasznie ruchliwa a kłóci się, że ho,ho. I
      najważniejsze to nie ja ją wychowuję tylko ona mniesmile!
      • werosia7 Weronika 14 04 2005 20.06.08, 20:32
        Moja córcia ma 3 i pół roku jest bardzo ruchliwa i straszna gaduła a
        do tego niejadek pozdrawiam
    • wiola.zdun Re: Weroniki 19.07.08, 22:05
      Moja Weronika ur.31.10.07.Ma juz charakterek mala gadula i zlosnica
      • moniczka-weroniczka Re: Weroniki 21.07.08, 13:07
        Moja coreczka ma rok i prawie 2 miesiace jest strasznie ruchliwa i
        gadatliwa
        lubi jesc oraz sie klucic
    • mazia14 Re: Weroniki 24.07.08, 16:04
      Moja Weronisia ma 2,5 roku,i ma charakterek oj ma...smile
      uparciuch i mały złosnik..smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka