asie-nka2 06.05.08, 13:08 Do mam Weoniczek) Moja ma 8 miesiecy i ciagle nas zadziwia i rozsmiesza,pozdrawaim Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
malami-gotka Re: Weroniki 08.05.08, 17:11 Witam. Jestem mama nieco wiekszej Weronisi. Moja Nika skonczy 2 latka 28 maja. A tak niedawno tez miala 8 m-cy. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
an-rogozinska Re: Weroniki 21.05.08, 14:20 Moja to już prawdziwa pannica, wkrótce skończy 8 lat i jest najstarsza z całego rodzeństwa (5lat, i 1 rok i 3 mies.) Odpowiedz Link Zgłoś
malami-gotka Re: Weroniki 21.05.08, 22:45 Witamy, Napisz jaka jest twoja Weronika. Ciekawe czy pewne cechy charakteru sie pokrywaja? Odpowiedz Link Zgłoś
bea58 witam 10.06.08, 16:59 moja to to już panna pełną gębą ma trzy lata. Jest bardzo inteligentna i strasznie ruchliwa a kłóci się, że ho,ho. I najważniejsze to nie ja ją wychowuję tylko ona mnie! Odpowiedz Link Zgłoś
werosia7 Weronika 14 04 2005 20.06.08, 20:32 Moja córcia ma 3 i pół roku jest bardzo ruchliwa i straszna gaduła a do tego niejadek pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
wiola.zdun Re: Weroniki 19.07.08, 22:05 Moja Weronika ur.31.10.07.Ma juz charakterek mala gadula i zlosnica Odpowiedz Link Zgłoś
moniczka-weroniczka Re: Weroniki 21.07.08, 13:07 Moja coreczka ma rok i prawie 2 miesiace jest strasznie ruchliwa i gadatliwa lubi jesc oraz sie klucic Odpowiedz Link Zgłoś
mazia14 Re: Weroniki 24.07.08, 16:04 Moja Weronisia ma 2,5 roku,i ma charakterek oj ma... uparciuch i mały złosnik.. Odpowiedz Link Zgłoś