09.05.10, 09:54
Jeśli chodzi o podawanie zwyczajnej buły, czy Wasze maluchy faktycznie ją
zjadają czy raczej jest to rodzaj pomemlania i tym samym bułka zostaje jedynie
pozbawiona pierwotnej formy?wink

U nas różnie to wygląda. Jeśli podaję młodemu bułkę kawałkami to ją zje. Jeśli
podam całą do ręki, obciućka ją dookoła tak, że z bułki zostaje "flak" ale
jednak nie zjada jej w całości czy choćby w połowie. Też tak macie?
Obserwuj wątek
    • globus.histericus Re: Bułka 09.05.10, 10:15
      Ja bułek nie daje. Miałam podobnie z chlebem, ale szybko córa się
      przerzuciła tylko na chrupkie, różnego rodzaju i to zjada w całości, aż
      jej się uszy trzęsą.
    • sachmed Re: Bułka 09.05.10, 10:42
      u nas Lili bułki ( babcia kupuje:/) memła, chlebek podobnie jak dostanie w
      całości, ale cos tam trafia bo widzę mak najczęściej w kupcesmile
      a chrupkie wciaga w calosci i uwielbia ( potrafi mi z buzi wyciagac jak ja jem;-p)
      • globus.histericus Re: Bułka 09.05.10, 11:28
        U mnie czasem się ze mną podzieli i da odgryźć kawałek, oczywiście
        tylko z jej rączki, a czasem mnie zmyli, wyciąga rękę, że niby taka
        łaskawa i coś da, a potem chowa i od ucha do ucha się śmieje. To mam
        córkę wink
    • joshima Re: Bułka 09.05.10, 12:15
      Ponieważ nie stosuję się do zasad BLW ściśle to karmię pieczywem (nie koniecznie
      bułką) na kilka sposobów.
      1. Daję duży kawał do łapy co na ogół kończy się rozwaleniem większości i
      zjedzeniem niewielkiej ilości
      2. Daję do ręki po kawałku (urywam jeśli to jest pieczywo bez dodatków, albo
      kroję w kostkę w przypadku kanapek)
      3. Daję ugryźć kanapkę trzymaną przeze mnie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka