Dodaj do ulubionych

CZAS OCZEKIWANIA - CZASEM TWORZENIA!

29.09.11, 09:26
Program powstał po to aby w czasie oczekiwania na narodziny dziecka, czasie kiedy zajmujemy się głównie obserwowaniem rozwoju dzidziusia w brzuchu, wypełnianiem zaleceń lekarskich, przestrzeganiem diety, poszukiwaniem szpitala, położnej i lekarza oraz gromadzeniem wyprawki ? znaleźć czas dla przyjrzenia się naszym potrzebom, wyobrażeniom o życiu w rodzinie z dzieckiem i pragnieniom, które chcemy realizować. Pomyśleć o sobie w roli Mamy, Taty ? o tym jakimi chcemy być Rodzicami, jakie wartości są dla nas najistotniejsze. O co szczególnie chcemy zadbać w Rodzicielstwie. Jakiego rodzaju wsparcia potrzebujemy od Partnera, Rodziny, Przyjaciół. Jakich sytuacji chcemy uniknąć, a jakie chcielibyśmy tworzyć.
Program ma formułę 4 co tygodniowych spotkań, w formie mini warsztatów. Program opiera się na zasadach coachingu i jest prowadzony przez coacha.

Dla kogo:
Dla Rodziców, którzy chcą świadomie przygotować się do nowej roli.
Dla tych którzy chcą, aby ich bycie Rodzicem miało określoną wartość ? albo chcą tę wartość określić.

Korzyści dla uczestników:
- określisz najważniejsze dla Ciebie potrzeby które chcesz zrealizować w okresie ciąży oraz zaplanujesz sposób ich spełnienia
- przygotujesz się do zmian, które nastąpią w Twoim życiu po urodzeniu dziecka
- zadbasz o swoje potrzeby w kontekście relacji z najbliższymi
- określisz ważne dla Ciebie wartości w nadchodzącym rodzicielstwie
- wzmocnisz swoje poczucie wartości

i jeszcze o wiele więcej... jeśli zaangażujesz się w proces zmian !


Spotkania poprowadzi Kaja Kozłowska - coach o profilu life/project. Posiada dyplom ukończenia Core Essentials Fast Track Program by Corporate Coach U (CPFTP) i tytuł Coach U Graduate. W trakcie certyfikacji przez International Coach Fedaration (ICF).

Cykl zajęć składa się z 4 spotkań. Grupa ma charakter zamknięty, to znaczy, że nie można do niej dołączyć w trakcie trwania cyklu. Sprzyja to tworzeniu atmosfery bezpieczeństwa i zaufania, dzięki czemu będziemy mogły podczas spotkań poruszać wiele, także osobistych tematów. Na spotkanie możecie zapbrac ze sobą starsze dziecko do 3 roku życia.

Spotkania:
12.10; 19.10; 26.10, 2.11, w godzinach 13.00- 15.00; w Służewieckim Centrum Integracji Mieszkańców ul. Bartłomieja 3.

Zgłoszenia: ania@klubmam.org


Serdecznie zapraszamy!

Warsztaty są bezpłatne, są częścią projektu "Moje Wierzbno, Mój Służew
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka