rybka.ch 23.01.06, 11:18 Potrzebuję pomocy do napisania pracy na temat "w jaki sposób opieka nad dzieckiem zwiększa moje umiejętności menedżerskie" Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nchyb Re: opieka nad dzieckiem - POMOCY!!! 23.01.06, 12:03 czy chcesz pozyczyć od nas dzieci, by sprawdzić w praktyce, jak opieka nad nimi zwiększy Twoje umiejętności menadżerskie? Odpowiedz Link Zgłoś
rybka.ch Re: opieka nad dzieckiem - POMOCY!!! 23.01.06, 12:07 Mam do napisania pracę na ten temat i chciałabym się dowiedzieć coś na ten temet Odpowiedz Link Zgłoś
nchyb Re: opieka nad dzieckiem - POMOCY!!! 23.01.06, 12:34 Ja rozumiem, że masz na ten temat napisać pracę, ale nie rozumiem, jakiej pomocy oczekujesz? Bo ja osobiśice nie zauważyłam, by opieka nad dwójką moich synów zwiększyła moje zdolności menadżerskie, więc teoretycnzie Ci nie pomogę. Ale jeżeli chcesz sama, w praktyce sprawdzić, to dzieci ewentualnie dam do popilnowania. Kiedy się cIEBIE SPODZIEWAĆ? Odpowiedz Link Zgłoś
rybka.ch Re: opieka nad dzieckiem - POMOCY!!! 23.01.06, 12:57 Dziękuję za propozycję ale niestety nie skorzystam, ponieważ mam jednego synka i on mi wystarczy. I tak nie mam na niego jednego wystarczająco czasu, a mowa o dwójce? Odpowiedz Link Zgłoś
nchyb Re: opieka nad dzieckiem - POMOCY!!! 23.01.06, 13:39 Masz synka? No to skoro go masz i w dodatku się nim opiekujesz, to chyba wiesz, czy w ramach tej opieki wzrosły Ci zdolności menadżerskie, czy też może zmalały... Odpowiedz Link Zgłoś
roman.gawron Re: opieka nad dzieckiem - POMOCY!!! 23.01.06, 16:30 rybka.ch napisała: > Potrzebuję pomocy do napisania pracy na temat "w jaki sposób opieka nad > dzieckiem zwiększa moje umiejętności menedżerskie" Dla mnie to dość zaskakujące zestawienie Co ma piernik do wiatraka? Odpowiedz Link Zgłoś
nunia01 Re: opieka nad dzieckiem - POMOCY!!! 23.01.06, 16:42 może coś ma: lepsza organizacja czasu, podzielna uwaga, cierpliwość, umiejętność rozwiązywania konfliktów, zwiększenie wrażliwości, lepsza komunikacja Ale ja to tylko teoria - nie praktyka! Odpowiedz Link Zgłoś
ajk10 Re: opieka nad dzieckiem - POMOCY!!! 23.01.06, 16:49 podobno matki wracające po macieżyńskim to najlepiej zorganizowani pracownicy bo chca szybko wracać do domu Odpowiedz Link Zgłoś
lidqa Re: opieka nad dzieckiem - POMOCY!!! 23.01.06, 21:54 Na pewno lepsza organizacja czasu, moze myslenie tworcze(jak ja sie nakombinuje jak go zabawic albo czym go zając...), empatia, konsekwencja, szybkosc podejmowania decyzji jak cos wymysle to dopisze Odpowiedz Link Zgłoś
izabela_741 Re: opieka nad dzieckiem - POMOCY!!! 24.01.06, 10:04 ??? Zgadzam sie z poprzednimi wypowiedziami wiec tylko rozwine (sie): lepsza organizacja czasu - u mnie to wcale nic nie poprawilo, nazwalabym to raczej innym ustawianiem priorytetow (przy czym w przeciwienstwie do starych, wygodnych czasow singla i pary, priorytety czasami sa pospiesznie przestawiane w innej kolejnosci, bo nie ma szans trzymac sie ustalen) podzielna uwaga - zawsze ja mialam )) => pracowalam z poludniowcami ;DDDDD cierpliwość - no cierpliwosc to faktycznie wzrasta, bo inaczej czlowiek by zatlukl nie raz i nie dwa mlodego i starego, pamietajac, ze moze liczyc na kilkadziesiat lat spokoju i ciepla, umiejętność rozwiązywania konfliktów - tutaj poprawa moze laczyc sie tez w wiekiem, niekoniecznie z dzieckiem, zwiększenie wrażliwości - zgadzam sie. Wyje teraz na filmach, na ktorych dawniej szyderczo rechotalam. To chyba jakies hormony albo wyobraznia emocjonalna... No to silniejsze ode mnie i juz. lepsza komunikacja - cwiczenia glosu, szukanie argumentow, doskonalenie umiejetnosci perswazji bez posuwania sie (lub z ) do szantazu. no i kreatywnosc - czasem trzeba wymyslec 2-3 zabawy i miec je w zapasie, bo dziecko wszystko nudzi. szybkosc reakcji - tak zarowno fizycznej jak i slownej to sie baaardzo doskonali, konsekwencja - coz - patrz priorytety Odpowiedz Link Zgłoś
rybka.ch Re: opieka nad dzieckiem - POMOCY!!! 24.01.06, 10:06 Serdeczne dzięki!!! A jak mogę zacząć pisać taką pracę? Najpierw wyjaśniłam co to są umiejętności menedżerskie i jakie są. Teraz muszę napisać coś o opiece nad dzieckiem i w jaki sposób zwiększa moje umiejętności. Tylko nie wie jak to napisać Odpowiedz Link Zgłoś
nchyb Re: opieka nad dzieckiem - POMOCY!!! 24.01.06, 12:30 czy to magisterka, czy licencjat? Czy może praca seminaryjna? Odpowiedz Link Zgłoś
ajk10 upsss 24.01.06, 13:22 ajk10 napisała: macieżyńskim macierzyńskim, oczywiście Odpowiedz Link Zgłoś
roman.gawron Re: opieka nad dzieckiem - POMOCY!!! 24.01.06, 12:34 nunia01 napisała: > może coś ma: Słoń a sprawa polska? Odpowiedz Link Zgłoś
izabela_741 Re: opieka nad dzieckiem - POMOCY!!! 24.01.06, 16:28 Kurka, rozumiem kobiete, bo tez czasem takie durne tematy mialam. Wiec slon a sprawa polska tez mnie nie powali... )))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
rycerzowa Re: opieka nad dzieckiem - POMOCY!!! 24.01.06, 14:58 No i nie zapominajmy o tym, że opieka nad dzieckiem wpływa na wzrost pewności siebie, poczucie własnej wartości, mocy. Dla małego dziecka my (rodzice, nauczyciele) jesteśmy najmądrzejsi, najsilniejsi, najlepsi. Dobry manager tez powinien być pewny siebie, silny , zdecydowany, mieć autorytet. Odpowiedz Link Zgłoś
nchyb Re: opieka nad dzieckiem - POMOCY!!! 24.01.06, 15:08 dobry menadzer nie zajmuje się wszystkim sam, ale umiejętnie rozdziela zadania innym, tatuś zrobi pranie, babcia upierze, dziadziuś wyjdzie na spacer, a starsza siostra przypilnuje mleczko... Odpowiedz Link Zgłoś
rycerzowa Re: opieka nad dzieckiem - POMOCY!!! 24.01.06, 16:18 nchyb napisała: > dobry menadzer nie zajmuje się wszystkim sam, ale umiejętnie rozdziela zadania > innym, tatuś zrobi pranie, babcia upierze, dziadziuś wyjdzie na spacer, a > starsza siostra przypilnuje mleczko... Super! To w zasadzie jest najistotniejsze !!!! Poza tym dobry manager jak cwana mamusia potrafi zarazić zapałem, porwać do czynu (teraz zbudujesz najwspanialszy pałac z tych starych klocków) oraz zachęcić do zdrowego współzawodnictwa ( kto pierwszy posprząta). Odpowiedz Link Zgłoś