Dodaj do ulubionych

Do Neonki:)

10.03.06, 15:58
Dopiero dziś przeczytałam Twoje pytanie o Olę. Cóż, prócz tego, że jak na
dwulatkę jest okropnie chuda (10 kg) i prawie nie mieści się w siatce
centylowej wcześniaków (jeśli chodzi o wagę) to wszystko ok.
Rozwija się dobrze, zarówno fizycznie jak i umysłowo (co u wcześniaka z 31 tc
wcale nie było takie pewne). Poza tym - "dorobiliśmy się" jeszcze 10-
miesięcznej obecnie Adunismile)).
Dzięki za pamięćsmile.
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • neonka693 Re: Do Neonki:) 31.03.06, 00:29
      Mój Mateusz też chudzina, na bilansie dwulatka miał 2,5 kg niedowagi wg siatek
      standardowych. Teraz wyciągnął się znów do góry, więc nie wiem kiedy nabierze
      trochę ciała. Ma obniżone napięcie mięśniowe - podobno jako konsekwencja sepsy,
      więc mamy rehabilitację, hipoterapię itd.
      My też dorobiliśmy się, w tej chwili prawie 15 miesięcznego Pawełka.
      Pozdrawiam serdecznie. Korzystasz z maila gazetowego? Mój adres to
      neonka693@tlen.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka