Dopiero dziś przeczytałam Twoje pytanie o Olę. Cóż, prócz tego, że jak na
dwulatkę jest okropnie chuda (10 kg) i prawie nie mieści się w siatce
centylowej wcześniaków (jeśli chodzi o wagę) to wszystko ok.
Rozwija się dobrze, zarówno fizycznie jak i umysłowo (co u wcześniaka z 31 tc
wcale nie było takie pewne). Poza tym - "dorobiliśmy się" jeszcze 10-
miesięcznej obecnie Aduni

)).
Dzięki za pamięć

.
pozdrawiam