pocholita
23.11.06, 12:57
Hej dziewczyny!
Właśnie koleżanka podesłała mi link do Was i pomyślałam, ze możecie mi pomóc.
Jestem mamą rocznej córeczki. Jestem na urlopie wychowawczym. Wczoraj
dowiedziałam się, ze jestem w ciaży.
Czy żeby pójść na L4 to muszę wrócić do pracy i przepracować jakiś okres, czy
mogę iść od razu na zwolnienie?
Będę wdzięczna za info.