adriana-p 11.12.07, 00:03 jak tradycja nakazuje. barek szeroko otwarty - pijcie co kto lubi!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
m0nalisa Re: no i stawiam flaszkę! 11.12.07, 00:43 ooo to ja na malibu dzis mam chec Odpowiedz Link Zgłoś
morita11 Re: no i stawiam flaszkę! 11.12.07, 07:15 Ada co to za imprezy po nocach??? Daj chociaz jakiejs kawy jak juz wstaniesz Odpowiedz Link Zgłoś
adriana-p Morita 11.12.07, 07:34 dzieć jak co rano pod karuzelą, więc zaparzyłam nam pysznej kawy! zapraszam! Odpowiedz Link Zgłoś
morita11 Re: Morita 11.12.07, 07:39 A ja myslalam,ze spisz i przy herbatce laktacyjnej siedze hehe dobrze,ze chociac dobra w smaku jest A ta kawa z kofeinka?? buuuu kiedyja sie kawy napije.......... Odpowiedz Link Zgłoś