Dodaj do ulubionych

no i stawiam flaszkę!

11.12.07, 00:03
jak tradycja nakazuje. barek szeroko otwarty - pijcie co kto lubi!!!
Obserwuj wątek
    • m0nalisa Re: no i stawiam flaszkę! 11.12.07, 00:43
      ooo to ja na malibu dzis mam chec smile
      • morita11 Re: no i stawiam flaszkę! 11.12.07, 07:15
        Ada co to za imprezy po nocach???
        Daj chociaz jakiejs kawy jak juz wstaniesz wink
        • adriana-p Morita 11.12.07, 07:34
          dzieć jak co rano pod karuzelą, więc zaparzyłam nam pysznej kawy! zapraszam!
          • morita11 Re: Morita 11.12.07, 07:39
            A ja myslalam,ze spisz i przy herbatce laktacyjnej siedze crying hehe dobrze,ze
            chociac dobra w smaku jest wink
            A ta kawa z kofeinka?? buuuu kiedyja sie kawy napije..........

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka