16.12.07, 19:31
Witam wszystkich
To moj pierwszy raz na forum, więc mam nadzieję że bedziecie wyrozumiałetongue_out Podczytuje Was już od jakiegoś czasu ale dopiero teraz się odwazyłam
W ramach wpisowego, kto co sobie życzy wino, tequila cytrynówka własnej robotysmile
No mam nadzieje ze mnie przyjmieci
Obserwuj wątek
    • 24lena Re: Witam sie 16.12.07, 19:50
      wytrzyj buty,nie pluj na podloge i lej !
      :d
      • mala_wronka Re: Witam sie 16.12.07, 20:22
        a ja z racji miejsca zamieszkania postaram się białoruski spirytus
        na wkupne załatwićbig_grin
    • kasia-74 Re: Witam sie 16.12.07, 20:57
      Ja również Cie witam i poprosze cytrynówki polać mismile
    • pollys witam, witam 16.12.07, 22:57
      zawsze musi być ten pierwszy raztongue_out
      baw się tu dobrze big_grin
    • danas74 tekila moze byc :)) witam :DD n/t 16.12.07, 23:19

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka