Witam wszystkich
To moj pierwszy raz na forum, więc mam nadzieję że bedziecie wyrozumiałe

Podczytuje Was już od jakiegoś czasu ale dopiero teraz się odwazyłam
W ramach wpisowego, kto co sobie życzy wino, tequila cytrynówka własnej roboty

No mam nadzieje ze mnie przyjmieci