Dodaj do ulubionych

kurna, dostalam pismo z Ery z wezwaniem do zapłaty

02.01.08, 13:50
za niedoladowanie karty zgodnie z umowa zawarta rok temu
.......................
problem w tym, że ja takiej umowy z Era nie podpisywalam
dzwonilam tam, ze chce kopie zobaczyc tej niby umowy
a oni mi na to, ze musze jechcac do salonu ery autoryzowanego
bo inaczej nic nie zalatwie

no sie wkurwilam niemilosiernie
z jakiej paki, ja mam gdzies jezdzic, jak oni maja syf w firmie
to era mi powinna udowodnic, ze taka umowe podpisalam
a nie ja, ze jej nie podpisalam

oni juz mnie strasza zerwaniem warunkow umowy
a w zwiazku z tym zaplata kary 900,00zl!!!

paranoja jakas!
Obserwuj wątek
    • bacha1979 Re: kurna, dostalam pismo z Ery z wezwaniem do za 02.01.08, 13:53
      Niezła jazda. A nie zgubiłaś przypadkiem jakiś dokumentów?? Żeby ktoś inny sie
      "podszył" pod Ciebie?
      • danas74 no wlasnie nie, nie ma takiej mozliwosci 02.01.08, 13:56
        a ja nigdy nie mialam tel. na karte
        ale era dysponuje moimi danymi, bo mam u nich tel na abonament...
        • adriana-p Re: no wlasnie nie, nie ma takiej mozliwosci 02.01.08, 14:11
          napisz Danka do nich pismo w odpowiedzi, troche bez sensu jeździc po salonach
          faktycznie. i napisz wszystko co tutaj, tyle że w tonie nieco innymwink i
          poczekaj na odpowiedź. wiesz, na telefon to tak jak na gębę, zawsze moga się
          wyprzeć że dzwoniłas z wyjasnieniem.ale jak zarządasz wyjaśnień na piśmie, to na
          piśmie powinni Ci tych wyjasnień udzielić!
          ja tak kiedys walczyłam z ideą. i po drugim pismie moim ciszasmile
          • azurro69 Re: no wlasnie nie, nie ma takiej mozliwosci 02.01.08, 14:16
            oni to wogole robi rozne przekrety... znam przypadek ze ludzie
            dostali jakis czas temu wezwanie do zaplaty za faktury z przed 6
            lat... oczywiscie fakury byly o czasie oplacone i przez 6 lat nikt
            sie nie upomnial o platnosci.. ale ile jezdzenia, pism itp. bylo z
            odkrecaniem tego to szkoda pisac...
            wiec nie odkladaj tego tylko postaraj sie jak najszybciej wyjasnic
            zebys Ci jakis problemow nieprzysporzyli
        • galea1 Danka! 02.01.08, 19:47
          Lady pracuje w erze, może będzie mogła Ci jakoś pomóc?
          • danas74 Dzieki Gal :D n/t 02.01.08, 20:34

    • niuta_s Re: kurna, dostalam pismo z Ery z wezwaniem do za 02.01.08, 19:00
      radziłabym napisać pismo albo za potwierdzeniem odbioru - albo e-mail, tylko CC
      do rzecznika obrony praw konsumentów, co więcej w piśmie radziłabym podać co
      sobie życzysz w ramach rekompensaty za stracony czas na pisanie pism - niech Ci
      za 2-3 m-ce obniżą abonament, dadzą darmowe minuty etc...
      • danas74 Re: kurna, dostalam pismo z Ery z wezwaniem do za 02.01.08, 20:34
        niut, nie mowiac o telefonach, ktore do nich wykonalam
        i gadalam po pol godziny....
        • niuta_s no więc postaraj się ich trochę oskubać, 02.01.08, 21:04
          bo sami są sobie winni za burdel jaki mają,
          • mamamagda5 Re: no więc postaraj się ich trochę oskubać, 03.01.08, 11:33
            ja od 8 lat walczę z Erą w sadzie. Jakiś pracownik wziął telefon na moje
            dokumenty tylko palant sam się podpisał moim nazwiskiem. Nie odpowiadałam na
            wezwania dostałam wezwanie do sądu poszłam powiedziałam wszystko doprowadziłam
            do tego żeby to oni mi udowodnili że to mój podpis i od dwóch lat znowu cisza.
            Poza tym jak miałaś telefon na kartę czyli tak tak rozumiem - to jaka umowa?
            • danas74 musze sie Wam przyznac..... 03.01.08, 11:47
              dzis w nocy mnie oswiecilo.....'ze to jednak ja podpisalan te umowe
              tylko ze bralam ten tel. bratowej dla jej syna, czyli mojego bratanka
              to byl prezent od nich,
              i NA SMIERC o tym zapomnialam
              ale siara
              co ja juz nie zrobilam
              gdzie nie zadzwonilam i w ogole
              kiedys zgine przez te moja MEGA SKLEROZE

              a bratowa przez Świeta zapomniala doladowac......
              • azurro69 dobrze ze teraz Ci sie przypomniało... 03.01.08, 12:22
                a ze skleroza, no coż trzeba nauczyc sie życ smile))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka