danas74
02.01.08, 13:50
za niedoladowanie karty zgodnie z umowa zawarta rok temu
.......................
problem w tym, że ja takiej umowy z Era nie podpisywalam
dzwonilam tam, ze chce kopie zobaczyc tej niby umowy
a oni mi na to, ze musze jechcac do salonu ery autoryzowanego
bo inaczej nic nie zalatwie
no sie wkurwilam niemilosiernie
z jakiej paki, ja mam gdzies jezdzic, jak oni maja syf w firmie
to era mi powinna udowodnic, ze taka umowe podpisalam
a nie ja, ze jej nie podpisalam
oni juz mnie strasza zerwaniem warunkow umowy
a w zwiazku z tym zaplata kary 900,00zl!!!
paranoja jakas!