Dodaj do ulubionych

CIARACIARA I ŚLĄZACZKI - mam PROŚBE do Was

21.01.08, 17:08
kup mi która ten żakiet - błagam. W krakowie nie ma. Jakby w waszych
resewdach nie było 40 to weżcie mi 42 z 3stawów. No nie moge
odżałować go. Zwęziłabym i by był po ciązy.
Oczywiście jak będziecie miały po drodze.

<zanosi się płaczem>
Obserwuj wątek
    • ciaraciara Re: Jerzynka 22.01.08, 07:16
      Mogę Ci obiecać, że dziś wieczorkiem (ok 19) podjade na 3 stawy i
      lukne! Napisz mi na priv telefon - to Ci od razu eska napisze!
      • shemsi1 ciarciara a silesia center??? 22.01.08, 12:50
        mnie rozłozyło nie dam rady jechac sad
        ale tam moze byc
    • megilena Re: CIARACIARA I ŚLĄZACZKI - mam PROŚBE do Was 22.01.08, 13:34
      Jeżeli będę z kim miała zostawić Monikę to zobaczę w Tychach smile
      • jerzy_nka dzięki dziewczyny -jesteście super babki. Ciara.. 22.01.08, 15:10
        mail poszedł. Dzięki
        • dakota123 Re: dzięki dziewczyny -jesteście super babki. Cia 22.01.08, 16:20
          patrzylam dzis w bielsku ale tam tylko 36 sie ostaluncertain
          moze ciara dostaniesmile
    • ciaraciara Re: kupilam 22.01.08, 19:55
      rozmiar 42, już zapakowany w kopercie
      czekam na adres
      pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka