jerzy_nka
21.01.08, 17:08
kup mi która ten żakiet - błagam. W krakowie nie ma. Jakby w waszych
resewdach nie było 40 to weżcie mi 42 z 3stawów. No nie moge
odżałować go. Zwęziłabym i by był po ciązy.
Oczywiście jak będziecie miały po drodze.
<zanosi się płaczem>