Gość: AniaSK
IP: (193.42.230.82) 10.31.10.*
20.11.01, 14:24
Czy możecie mi polecic jakies fajne płyty CD lub kasety z piosenkami, wierszykami, bajkami dla małego dziecka (1,5 roku?). Ostatnio pożyczyłam sobie kilka bajek od znajomych ale... ich jakośc jest fatalna tzn. muzyka jest tak głośna, że ciężko nawet dorosłemu zrozumieć tekst narratora. Szukam czegoś fajnego, z łatwymi piosenkami, dziecięcym tekstem itp.Dzięki.Ania