Dodaj do ulubionych

piosenki na CD

IP: (193.42.230.82) 10.31.10.* 20.11.01, 14:24
Czy możecie mi polecic jakies fajne płyty CD lub kasety z piosenkami, wierszykami, bajkami dla małego dziecka (1,5 roku?). Ostatnio pożyczyłam sobie kilka bajek od znajomych ale... ich jakośc jest fatalna tzn. muzyka jest tak głośna, że ciężko nawet dorosłemu zrozumieć tekst narratora. Szukam czegoś fajnego, z łatwymi piosenkami, dziecięcym tekstem itp.Dzięki.Ania
Obserwuj wątek
    • Gość: Basia mama Mateuszka Re: piosenki na CD IP: 62.148.73.* 20.11.01, 16:29
      Aniu,mi bardzo podoba się płyta "Jadą, jadą misie". Jest to wg mnie klasyka. Na płycie znajdziesz piosenki, które, jeżeli chodziłaś do przedszkola, będziesz potrafiła od razu zaśpiewać.Basia
    • Gość: Beata-mama Sary i Jędrka Re: piosenki na CD IP: 212.76.32.* 20.11.01, 16:43
      Nasze domowe przeboje:1.piosenki z programu "Mama i ja"-aż 4 części(część 2 na czas świąt idealna)2.Arka Noego -Jędruś domaga się od rana "a gu gu"ledwie mu wzrok na magnetofon padnie( ma prawie 18 miesięcy)3.płyty-prezenty od "Dziecka"z bajkami i opowieściami Pana Kuleczki4.Małe Wu Wu -"Tamtam i tu"-wiele bym dała by mieć tę płytę na cd -jest wspaniała (piosenki z całego świata)5."Piosenki ze Stumilowego Lasu"6."Zwierzęta Doktora Dolittle"-opowieść z piosenkami ze spektaklu teatru"Rampa"-super!!7."Piosenki z szafy żyrafy" wyd. LunaTo "wielka siódemka",ale są jeszcze inne.Miłego słuchznia i tańczenia-Beata
      • Gość: eD Re: piosenki na CD do Beaty IP: (213.76.204.99) 192.168.0.* 28.11.01, 07:35
        Beatkoczy moglabys napisac wydawce Piosenek ze Stumilowego Lasu oraz numer - ? U nas w miescie nie moge tego dostac, a wlasciciel sklepu (duzego!!!) muzycznego mowi, ze jak mu podam numer nagrania i producenta sciagnie ta kasete dla mnie.Moj syn jest absolutnym fanem Puchatka, Tygryska itd :crazy:Pozdrawiam eDorka
        • Gość: Beata-mama Sary i Jędrka Re: piosenki na CD do Dorki IP: 212.76.32.* 28.11.01, 13:03
          Piosenki z licencją Walt Disney Records w Polsce wydał PolyGram -jeśli numer nagrania jest pod kodem kreskowym to jest taki:060 660-2 Jeśli będą kłopoty ze zdobyciem -mogę Wam przegrać i wysłać -pisz w tej sprawie na priva.Beata
          • Gość: eD Re: piosenki na CD do Beaty IP: (213.76.204.99) 192.168.0.* 29.11.01, 16:26
            Dzieki!!!! :love:Na razie zapuscilam wici - jakby mi nie wyszlo to chyba bede cie gnebic - tylko nie znam adresu...pozdrawiam eDorka
            • Gość: Kasia Re: piosenki na CD do Dorki IP: 62.179.0.* 05.12.01, 00:20
              Dorko! Czy udało Ci się znaleźć płytę "Piosenki ze Stumilowego Lasu". Też jestem zainteresowana, szukam w sklepach internetowych i nic. Daj znać jak coś będziesz wiedziała.Pozdrawiam. Kasia.
              • Gość: eD Re: piosenki na CD do Dorki IP: (213.76.204.99) 192.168.0.* 05.12.01, 09:12
                eh, Kasiu - nie udalo mi sie. Ale nie trace nadziei.... eDorka
                • Gość: Beata-mama Sary i Jędrka Re: piosenki na CD do Dorki IP: 212.76.32.* 05.12.01, 09:57
                  Jeśli chcecie mogę Wam przegrać tę płytę-piszcie na priva-Biedron.b@acn.waw.plBeata
                  • Gość: Kasia Re: piosenki na CD do Dorki IP: 62.179.0.* 06.12.01, 00:09
                    Dzięki serdeczne. Napisałam maila do sklepu vivid.pl czy coś wiedzą gdzie można kupić tę płytę. Jak się nie uda poproszę o skopiowanie.Dzięki jeszcze raz. Pozdrawiam. Kasia.
    • Gość: Dota Re: piosenki na CD IP: 62.148.70.* 27.11.01, 23:27
      Polecam Ci ulubioną płytę mojego synka (17m.) PIOSENECZKI JEDYNECZKI, znam ją już prawie na pamięć. Krótkie i łatwo wpadające w ucho piosenki (pochodzą z tego programu dla dzieci JEDYNECZKA).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka