Dodaj do ulubionych

Karty świąteczne

IP: 62.89.65.* 28.02.02, 14:23
Czy może macie jakieś pomysły na samodzielnie wykonane przez przedszkolaka (z małą pomocą mamy) karty świąteczne na Wielkanoc ? A może jakieś ciekawe wiosenno- wielkanocne wzory do malowideł okiennych ?Pozdrawiam Renata
Obserwuj wątek
    • Gość: AniaSK Re: Karty świąteczne IP: (193.42.230.113) 10.31.10.* 01.03.02, 13:52
      Wiesz co? Są takie wzory, z których możesz korzystać na:www.kartex.lo.pl - tam możesz zamówić, prześlą (błyskawicznie- wiem, bo zamawiałam) pocztą.Ania :hello:
    • Gość: Dorka mama Wojtka Re: Karty świąteczne IP: 213.76.204.* 21.03.02, 17:19
      A my będziemy robić sami kartki świąteczne. Widziałam przepiękne, ręcznie robione kartki w sklepie papierniczym. Tylko koszmarnie drogie. Juz przygotowałam z kolorowego papieru jajka, dziurkaczem porobiłam kropki do ozdabiania tych jajek, pocięłam zieloną bibułkę na trawkę. Muszę jeszcze powycinać kurczątka, baranki, zajączki ( w wersi optymistycznej wszystkiego po trochu :) ). I to wszystko będziemy naklejać na sztywne kartki. Proponuję zajrzeć na strony:http://www.makingfriends.com/easter.htmhttp://www.thefamilycorner.com/archives/kids/27.shtmlhttp://www.kidsdomain.com/holiday/easter/index.htmlMoże znajdziesz tam coś, co cię zainspiruje. Jest dużo więcej takich stron, ale chyba te trzy wystarczą :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka