Gość: Mama Joasi i Mariuszka
IP: 62.89.65.*
28.02.02, 14:23
Czy może macie jakieś pomysły na samodzielnie wykonane przez przedszkolaka (z małą pomocą mamy) karty świąteczne na Wielkanoc ? A może jakieś ciekawe wiosenno- wielkanocne wzory do malowideł okiennych ?Pozdrawiam Renata